Vështroni Parisin nga Eiffel Tower

METi

-=EdoLorEli=-
Klikoni në linkun më poshtë dhe klikoni tek katrori që ta shihni në full screen, mund ta vështroni qytetin e Parisit nga Kulla e Ajfelit :).

Kënaquni me pamjen:


KLIKO KثTU PثR TA SHIKUAR

Nuk dija ku ta hapja këtë temë kështu që nëse ndodhet në vend të gabuar transferojeni dhe ju flm për mirkuptim.
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: Vështroni Parisin nga Eiffel Tower

Pamje e mrekullushme, flm per kete
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vështroni Parisin nga Eiffel Tower

Faleminder METi ... PO t`knaqke interesant pamja :D
 
Titulli: Vështroni Parisin nga Eiffel Tower

waw ...me dukej sikur isha vertete aty!
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Vështroni Parisin nga Eiffel Tower

Shum pamje e mir :D
 
Top