• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vetëvendosje shpall fitoren në Prishtinë

Arfenilla

Themelues i Forumit
Lëvizja Vetëndosje ka shpallur fitoren në Prishtinë duke e shpallur fitues kandidatin e saj Shpend Ahmeti pas mbi 90% të votave të numëruara.Në një konferencë për shtyp, përfaqësues të kësaj partie kanë theksuar se tashmë rezultati është i papërmbysshëm prandaj shpallin fitoren duke faleminderuar të gjithë votuesit.

lajmi..
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Vetëvendosje shpall fitoren në Prishtinë

Sipas VV-së Ahmeti është duke prirë me 3 mijë vota në Prishtinë.Kandidati i Vetëvendosjes në Prishtinë, Shpend Ahmeti nuk ka mund t’i përmbahet gëzimit që është duke prirë në Prishtinë, duke shprehur këtë gëzim me lot.

Sipas VV-së Ahmeti është duke prirë me 3 mijë vota në Prishtinë, transmeton Orainfo.

VV pritet që në ora 22 t’u drejtohet qytetarëve të Prishtinës me një fjalim. //mesazhi
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Vetëvendosje shpall fitoren në Prishtinë

Urime fitorja VV, eshte dasht me patjeter te ket ni ndryshim.
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Vetëvendosje shpall fitoren në Prishtinë

hajde gzuar urime perhajr :d :d :d shkoj putini shkoj komunizmi :d
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Vetëvendosje shpall fitoren në Prishtinë

Urime Vetevendosjes, keq qe nuk fituan dhe ne Prizren...
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Vetëvendosje shpall fitoren në Prishtinë

Fitorja e Shpend Ahmetit tregon se populli eshte ngopur me politikat denigruese, korrupsionin dhe mashtrimet qe politikanet e Prishtines ne krye me Isa Mustafen ia kane servuar banoreve te kryeqytetit.

Uroj qe ndryshime te tilla te kete ne te ardhmen edhe neper komunat tjera.
 
Private conversations
Help Users
    Top