Video/ Gruaja i heq të gjitha dhe del nudo në aeroport

Video/ Gruaja i heq të gjitha dhe del nudo në aeroport

1579678852396.jpeg
Një grua u arrestua në aeroportin e Miamit pasi doli nudo. Identiteti i gruas nuk është bërë publik por ajo u kap nga kamerta e sigurisë.

Fillimisht gruaja u pa duke ecur me sytjena dhe mbathje në aeroport dhe duke kënduar me zë të lartë. Pastaj gruaja hoqi sytjenat dhe mbathjet duke dalë nudo.

Pas arrestimit policia e aeroportit ka konfirmuar se femra, e cila nuk është nga Florida, është marrë në paraburgim për një vlerësim mendor. Për shkak se gruaja ka shkuar për një vlerësim psikologjik, nuk ka gjasa të paraqitet ndonjë akuzë penale, thanë zyrtarët.

Top channal.
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
She's a free bird ?
Sipas meje ska asgje qe nuk shkon ne koken e saj... ka dash te ndihej e lir nga "pesha e rrobave"
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
A i lumt asaj ,...po edhe ata qyqaret kot se kan marr jo ??...pa le cfare thone keto mediat tani ?
 
Femrat e shkreta ne presion gjithe kohes
te gjithe qe duan ta zhveshin
koqe gruri eshte mendja...

nejse vazhdojme me hallet e tjera lol
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
She's a free bird ?
Sipas meje ska asgje qe nuk shkon ne koken e saj... ka dash te ndihej e lir nga "pesha e rrobave"

Une mendoj qe dhe need it attention.
Dhe gjeti kete menyre per ta fituar!
Now she is everywhere ne media dhe rrjete sociale
Gjithmone do njifet si femra qe doli nudo ne public place :p
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Une mendoj qe dhe need it attention.
Dhe gjeti kete menyre per ta fituar!
Now she is everywhere ne media dhe rrjete sociale
Gjithmone do njifet si femra qe doli nudo ne public place :p
Edhe mund te jet... por tani eshte dicka e pame dhe e ripame
Nuk perben mo "skandal"
Tkishte bo ndonje sparkat tpakten ?
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Do kete pas vape e shkreta, ose ka qene paksa padashje e eksitume..:p
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Do kete pas vape e shkreta, ose ka qene paksa padashje e eksitume..:p
Kur te kruhet, zakonisht kap te parin/paren qe te del perpara syve dhe gjen vendin me komod ?
Pse un do ti msoj bazat e emocioneve?
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Kur te kruhet, zakonisht kap te parin/paren qe te del perpara syve dhe gjen vendin me komod ?
Pse un do ti msoj bazat e emocioneve?
Se sheh qe tek pull nje mashkull duket aty ene aj asht pak i zon tu pa..:p
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Se sheh qe tek pull nje mashkull duket aty ene aj asht pak i zon tu pa..:p
Cfaj ka ajo e shkreta qe robt knaqen vetem duke pare ???
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Mendja eshte gje e madhe!
Zot ruana!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Mora vesh se po protestonte.
 

NGU

Wild child full of grace ?
Paska pat temperature e shkreta.
 
Top