Video humoristike

toni007

Antar Aktiv
beba tallava
jepi loni...jepi
 
Last edited by a moderator:

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Pe: Video humoristike

Mjamuni Killer

---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:48 ----------

Piknik alla-shqiptarce :p:p
 
Titulli: Video humoristike


eshte nje pjese nga portokallia ... por vertet me ben per te qeshur sa her e shoh ... batuta te papara :p
 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Video humoristike

 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Video humoristike

[video=youtube;SFLw8aH-M2w]https://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&v=SFLw8aH-M2w&NR=1[/video]
 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Video humoristike


[video=youtube;EMs-4fUZd-k]http://www.youtube.com/watch?v=EMs-4fUZd-k&feature=player_embedded[/video]

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video humoristike

[video=youtube;ZIkPeZKP-d4]http://www.youtube.com/watch?v=ZIkPeZKP-d4[/video]

Erdha sa me lon kot, klm kalamoja! ;)
Kujt i kam mungu te me shkruj msg te morr masat :p
 
A

Alltini

Titulli: Video humoristike

O Axha Sheq,,shpresa vdes e fundit,,te kisha kshilluar nje fundjave ndryshe,lol

 

cent

...Lontano
Titulli: Video humoristike

Ja dhe dështimet e modeleve gjatë sfilatave, edhe mund të rrëzohesh
[video=youtube;3wJT7_cIO-U]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3wJT7_cIO-U#![/video]
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video humoristike

 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Video humoristike

 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Video humoristike

 

Zana1

Braveheart
Titulli: Video humoristike

Une vdes per k'te Komedi , :D

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Video humoristike

Minuti 5:29....i madherishmi, Presidenti, Kryeministri, zoti i gjithckaje Sal Berisha lol lol lol

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Video humoristike

...."Cuz I Said so"...epic lol
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Video humoristike

Nese je provokues do biesh dhe pre e provokimeve...:p ja shifeni Canin opaaa


Jo po ta kuptoje Ariani cdo te thot ti thuash tjetrit na mbaroi koha te intervistoj heren tjeter lol
 
Redaktimi i fundit:
Top