Video Motivuese

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Doja ta hapja kte teme si nje hapesire ku mund te motivojme njeri tjetrin atehere kur ndihemi down.
Kshu qe ktu mund te postoni video qe juve vertete ju motivojne, me tekset e tyre ose thjesht me fotot qe permbajne...mund te jene pjese filmash ose pjese fjalimesh etj....vetem qendroni brenda temes dhe mos postoni cdo video qe ju del perpara, sa per te shtu postimet. ;)

Kjo eshte njera qe une shof per dite kto kohet e fundit...
 
Redaktimi i fundit:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Video Motivuese

2nd favourite...

 

Zana1

Braveheart
Titulli: Video Motivuese

Kjo me ka bere te qaj, :S shikojeni me vemendje ....

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Video Motivuese

Kjo me ka pelqyer shume :)

 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Video Motivuese

 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Video Motivuese

Edhe pse ndoshta ska asgje te vecante ne kete pjese, thjeshte shfryrja e cunit qe tregon me aq vrull me aq zell me aq zemerim cdo gje qe i kalon ne mendje per 3 min
Motivueseee sepse kur sheh nje femi aq te vogel te beje cdo gje vetem qe te mos i shuhet kujtimi i te atit te hypen edhe ty ne mendje nje pytje
(nese gjera jane te lehta, afer nuk do vlente sh te kerkonim-thote filmi) e ty te vjen automatikisht, e une eshte mjaftueshem ajo qe po bej per nje person qe dua?

Ndoshta nuk eshte pikerisht ashtu qe ngrihu beje kete beje ate ste sjell humor, ndoshta thjeshte monologu i tij te paralizon nga fuqia qe percjell
por te ben te mendosh.. e kjo s'eshte pak, te reflektosh mbi ate qe ben o duhet te besh
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Video Motivuese

Dhe ky, miqtë e mi, quhet integritet. E adhuroj këtë ''fjalim'' :)
 
Redaktimi i fundit:

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Video Motivuese

 

Zana1

Braveheart
Titulli: Video Motivuese

yes, u can

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Video Motivuese

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Video Motivuese

 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Video Motivuese

E neper mjelmen e endrrave,,fluturojm ,,hapsiren dashurojm mes puthjesh dhe ledhatimesh,,,
tingujt e endrrave kompozojm me aromen e dashuris...kohen e ndalojm,,ne perqafimet jetesore.....
Kozmusin e fjetur sfidojm,neper mijra copza jetesh ate e bejm te jetoj...:))))...

 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Video Motivuese

Disconnect to Connect,

its worth watching it

 
Redaktimi i fundit:

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Video Motivuese

Ky eshte trailer i filmit te fundit, sinqerisht te ben me ide te cmendura te marresh udhetime te cmendura :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Video Motivuese

People are awesome!

 

cent

...Lontano
Titulli: Video Motivuese

Ka akoma njerez te mire ne kete bote

 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Video Motivuese

 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Video Motivuese

 
Top