Video Motivuese

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Video Motivuese

You don’t need deep-pockets to change the world. You just need a big heart!:)p.s. sa e bukur vidio qe ke sjell legally
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Video Motivuese

vidio sensibilizuese jo motivuese do thoja

 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Video Motivuese

Ndoshta nuk e ka vendin bash ketu,por desha ta ndaj kete video dhe mendova ta postoj ketu..
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Video Motivuese

I qajne kto reklamat kta tajlandezet.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Video Motivuese

Vidio inspiruese jo motivuese

 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Video Motivuese

This is brilliant. His 3 advices:
1.) Opportunities look a lot like hard work.
2.) The sexiest thing in the entire world is being really SMART. And being thoughtful. And being generous. Everything else is crap! I promise you! It’s just crap that people try to sell to you to make you feel like less. So don’t buy it. Be smart, be thoughtful, and be generous.
3.) Everything around us that we call life was made up by people that are no smarter than you. So build a life – don’t live one, build one.


 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Video Motivuese

I shef njeri keto vidiot nga TED??? Legally? Gerti?
Me ka pelqyer sh kjo. Lidhet dhe me sh gjera qe na rrethojne, se si cdo gje manipulohet per te distruct mendjen nga ato gjera qe vertet ja vlejne... Interesting

 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Video Motivuese

Po i njof mire keto Ted videos por shof ato qe me interesojne. Psh shkenca ose kur del naiher Bill Gates. Ka dhene 2 prezantime te bukra ai, ne njeren prej tyre kishte mushkonja me malarje dhe i leshoi ne salle (per humor).
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Video Motivuese

Une kam pare ca legal talks dhe qe kane qene te rekomanduara. :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Video Motivuese

S'e di a esht motivuese apo dekurajuese, Lol.. Ama qe esht e vertete eshte

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Video Motivuese

:bravo:

 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Video Motivuese

 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Video Motivuese

 

Element

Anëtar i Respektuar
Titulli: Video Motivuese

Më pëlqen se si mundohet të shpjegojë botën e tij imagjinuese ky artist i vogël

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Video Motivuese

Me besoni, ja vlen per tu degjuar nga fillimi deri ne fund! ;)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Video Motivuese

Duket qe eshte e aktruar, por percjell mesazhin e duhur gjithsesi...
 
Top