Video Nënujore

LoSsT

VIP
V.I.P
Titulli: Video Nënujore

Ca krize ky tipi...

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

M'duhet kjo ...! GOPRO HD3

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

Mos dilni kurre te gjuani vetem.... merrni 1 shoqe me vete.. lool

1239359_551672058231731_439458719_n.jpg
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

Rekordmeni i apnese

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

Eveniment apnea
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

[video]http://m.youtube.com/watch?v=OGm7JXQcLhc&feature=em-subs_digest&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DOGm7JXQcLhc%26feature%3 Dem-subs_digest[/video]
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

[video]http://m.youtube.com/watch?v=KZDk39FpSZw&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DKZDk39FpSZw[/video]
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Video Nënujore

Po shifja nje dokumentar dje dhe pjese e dokumentarit ishin edhe kto balenat beluga...sa te mira qe jane, ma mberthyen zemren. Ktyre ju pelqen shume ti ledhatosh tek gjuha dhe fillojn te te buzeqeshin pastaj. Jane lozonjare tamam si delfinat... :)

 

LoSsT

VIP
V.I.P
Titulli: Video Nënujore

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

Nje pauz e shkurter shplodhese dhe edukative...!
[video=youtube_share;_P_yZR-VAYI]http://youtu.be/_P_yZR-VAYI[/video]
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video NënujoreVideo fantastike
 

LoSsT

VIP
V.I.P
Titulli: Video Nënujore

Let the party starts

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Pe: Video Nënujore

Nje review per action camera...

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

Predatori me i shpejte ne uje... peshkaqeni MAKO

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

Nje video mbiujore :)

 
Top