Video nga duartë tona!

ricky_ch

******
Pasi qenka tema fotot nga duartë tona, thash pse mos
ta hapim edhe një temë për videot që kemi bërë vetë!

Para dy ditëve, kur bërë ca foto te Ujëvarja e Rajnës,
bëra njëkohësisht edhe ca klipe të shkurtëra!
Janë larg profesionales, por vlen t'i hidhet një
shikim!


[youtube]2ikNdSvjhGQ [/youtube]

[youtube]twbACZejT5o [/youtube]

[youtube]33mOEpmDa0o [/youtube]

[youtube]2EcZ9OKlY7Y [/youtube]

[youtube]9MnqgBDU0ow [/youtube]

[youtube]gAWV0KfQfJo [/youtube]

[youtube]sKhx-vCN_54 [/youtube]

[youtube]sBscEOpIYS8 [/youtube]

[youtube]Sauzo43d7Fw [/youtube]
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Ketu mund te publikojme video te xhiruara nga vet ne.
Cudi, humor, ndodhi etj...
Jeni te mirpritur...


U lodha icik sa e ngarkova ne youtube .)
From aleksus me respekt .)
 
Last edited by a moderator:

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: VIDEO nga duart tona...

 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video nga duartë tona!

 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Video nga duartë tona!

Sa te rregullohet cik koha dhe nja dy tre prova dhe do sjell dhe une projektin e vogel qe kam filluar te bej :D
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Video nga duartë tona!


 
Redaktimi i fundit:

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Video nga duartë tona!

 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Video nga duartë tona!

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Video nga duartë tona!
 
Redaktimi i fundit:

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video nga duartë tona!

Kolonia e kavieve
Mbi tel [video=youtube;s3-sfQEuOeE]http://www.youtube.com/watch?v=s3-sfQEuOeE[/video]

Tirana naten
Nightclub Tiran [video=youtube;DKX6q8EB8-c]http://www.youtube.com/watch?v=DKX6q8EB8-c[/video]
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Pe: Video nga duartë tona!


kjo eshte intro por e dyta te tremb keq... vetem qe akoma se kemi mbaruar sepse dikush (un) nuk bohet asiher e gjall XD
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Video nga duartë tona!

[video=youtube_share;A8hoH-CgEgM]http://youtu.be/A8hoH-CgEgM[/video]

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Video nga duartë tona!
 
Redaktimi i fundit:

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Video nga duartë tona!

[video=youtube;M-MgKsMSRkk]http://www.youtube.com/watch?v=M-MgKsMSRkk[/video]

Policia asht me ne :D
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Pe: Video nga duartë tona!

 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Pe: Video nga duartë tona!

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Video nga duartë tona!

Armin Van Buuren live ne Ibiza...
 
Redaktimi i fundit:

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video nga duartë tona!

Kendohet Hymni Kombetar cdo te Hene para se te filloje mesimi..!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Video nga duartë tona!
 
Redaktimi i fundit:

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Video nga duartë tona!

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Video nga duartë tona!

Nje ilahi kenduar nga nje vella:

 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Video nga duartë tona!

[video=youtube;0zIhXSh-rcI]http://www.youtube.com/watch?v=0zIhXSh-rcI[/video]

hihihihihiih
 

LoSsT

VIP
Redaktimi i fundit:
Top