Video nga duartë tona!

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Video nga duartë tona!

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Video nga duartë tona!

[video=youtube;0g-xdu3MQVw]https://www.youtube.com/watch?v=0g-xdu3MQVw&feature=youtu.be[/video]
 

sensuu

sweet
Titulli: Video nga duartë tona!

si mund te ve nje video qe kam ne kompj
 

Aki

misfit
Titulli: Video nga duartë tona!

si mund te ve nje video qe kam ne kompj

hahah sensuu me duket se me pare duhet ta besh upload qofte youtube, ose vimeo, une per vete ja do sjell nje qe e provova ca kohe me pare ne vidme, te shohim si do del :)

nje grup polak duke kenduar a-capella In the Jungle :)

[video]https://vid.me/rXbI[/video]
 

Mr-Bledi

♥ House Music
Titulli: Video nga duartë tona!

me ka pelqyer gjithmone kinematografia... planet qe merren, filtrat, emocioni qe arrin te transmetohet ne 24 frames... dhe sa here qe kisha mundesi, aq rralle, pepriqesha te krijoja dicka vete. se fundmi kur po kaloja tek kjo rruga, pashe kete artistin qe po performonte, me terhoqi shume vemendjen dhe menjehere nxorra telefonin te filmoja, ne fund fare i kerkova dhe nja dy pyetje dhe ja ku eshte rezultati...

e di qe ka shume vend per permiresime dhe disa gjera arrij ti shoh dhe vete... ju ftoj te komentoni dhe ju!
 
Di dikush nese mund te fshehim emrin neper video te bera nga ne,sepse dua te postoj nje por del me emer dhe pervec kesaj mundem te editoj videot si psh ta bej me mjegull nese ne video duket ndonje fytyre qe ska lidhje me forumin...Apo duhen bere keto qe ne fillim kur ne xhirojme videon?!
 
Urno???

Me kish erdh nje quote ketu nga nje anetar i ri me nje nick te cuditshem por se gjej,megjithate e marr me mend kush mund te jete..

Me erdhi dita e mua te me zeje ne goje ky ahaha :p

Ne lidhje me ate qe kam shkruar askush eee,aha :nxef: mire rrofshi qe na lexuat nqfs na lexuat..! :p
 
  • Haha
Reactions: NGU

kitrra 123

plak gjufurrak
Miremengjesi. Edhe ky bossi ish dal me ba ushtrime


[video]https://web.facebook.com/besim.gashi154/videos/10213407134672565/?t=1[/video]
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Miremengjesi. Edhe ky bossi ish dal me ba ushtrime

Facebook
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Sheshi "Nene Tereze" - Prishtine
 
Top