Video paranormale

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ktu mund te postojem videot me te cuditeshme dhe me te pa shpjegueshmet
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: video paranormale

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=tebuEwlCEHE]YouTube - fenomeni Paranormali 1[/ame]
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Video paranormale

hahahahhahahahhahahahhahah .....qekur lexova kete titullin e temes e dija qe do ishte kjo video ketu ...dje ma tregoi byrazeri ...paska dale ne mode siduket
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Video paranormale

hahahahhahahahhahahahhahah .....qekur lexova kete titullin e temes e dija qe do ishte kjo video ketu ...dje ma tregoi byrazeri ...paska dale ne mode siduket

ka nj a1 vit qe esht ene you tube po e kam pas vene dh ene vend tjeetr po tani ma dha truri te hapja nje teme ktej per paranormalet se ketj e kam vendin ;):)
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Video paranormale

nuk e di se sa ka ne youtube ...di te them qe edhe mua ma tha njehere mendja te hapja
te njejten teme .... por dora refuzoi
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video paranormale

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Video paranormale

 
Top