VIDEO: Platini "goditet" me 61 topa për 61 golat e Ronaldos

kitrra 123

plak gjufurrak
Kohe krize dhe krthize :tv: le te luajn mo dhe ato me topa ;) kush po i ndal
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
VIDEO: Platini "goditet" me 61 topa për 61 golat e Ronaldos

Një agjencion portugez reklamash ka bërë një fushatë që quhet “Ta hedhim jashtë Platinin”.

Kjo fushatë erdhi si pasojë e deklaratave të shefit të UEFA-s, i cili tha se preferon Neuer para Ronaldos për ta fituar Topin e Artë, shkruan Marca, transmeton Koha.net.

Agjencioni, siç duket në video, në çdonjërin nga 61 topat e futbollit ka shkruar nga një gol të cilin Ronaldo e ka shënuar dhe me to pretendohet se është goditur 61 herë shtëpia e Platinisë.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë me të vërtetë për shtëpinë e Platinisë apo ndonjë shtëpi të sajuar, por ideja mbetet e qartë./veqsport.com/ 
Top