Video popullore!!

korcagirl

Antarë
do doja te gjeja kengen e silva gunbardhi me nje grua e kendon,sdi ku ta gje,e kam pare ne video,por dua ta incizoj ne Cd,nqs dikush me thote se ku mund te gjej,thnx so much
 

njoni

llahtaria vete
Nese esht e mundur te kujtosh titullin e kenges.. ndoshta do te mund te te ndihmoja!
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Shiko ktu nqoftse eshte :D ne Vatra e Muzikes Shqiptare dhe kerkoje me emrin silva
ishin disa keng mendoj se eshte edhe ajo qe po e kerkon
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
epo ather nuk qenka por un kerkoj si te me bie ne sy do te tregoj se ku ;)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Kjo eshte kenga:)

Silva Gunbardhi dhe Paro

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0gs6S6Bis-o]YouTube - Paro & Silva Gunbardhi - Nene E Bije[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=wLSrx32oDyc&feature=related]YouTube - Irini Qirjako - Te Rrapi Ne Mashkullore[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=XoNzG-PD2dk]YouTube - Grupi ''Ali Pashe Tepelena'' - Selam Labi[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=GsfwJfNPYOU&feature=related]YouTube - Grupi Ali Pasha - Kenga e Ali Pashes[/ame]
 

*Linda*

Lost out in the desert
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=njU3R2C-rv4]YouTube - Irini Qirjako - Dy lule te bardha[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=VR0tBFiH_x0&feature=related]YouTube - Kastriot Tusha-Potpuri[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=OWol8UELKJ4]YouTube - ALTIN SHIRA-XHANE MOJ TRENDELINE[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=_NJRPaKaaY4&feature=related]YouTube - Altin Shira ~ Ce Ka Nena Nje Vajze te Bukur[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=77Xde93JDlg&feature=related]YouTube - Rumeli Shote/Shota*Sote masaallah[/ame]
 
Top