Videoklipe franceze..

Зngjεll

___________
Po e filloj me nje nga kengetaret franceze qe me terheq me shume eshte Zaho.
Zaho -"Kif N dir" ky eshte klipi i saj i fundit
Don choa & Zaho " lune de miel"

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Kjo kengetare eshte nga Kanadaja por franceze (Kebek - koloni franceze)
Shy'm - T'es parti
Shy'm - Oublie Moi

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Zayna - Loin De MoiLynnsha - Après les larmes

[video=youtube;fP2Ou-4Wtx4]http://www.youtube.com/watch?v=fP2Ou-4Wtx4[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Kjo eshte shume e bukur :)
Pearl -J'ai des choses a te dire..


[video=youtube;Pr-hjv5ADP4]http://www.youtube.com/watch?v=Pr-hjv5ADP4[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Perle Lama - Elle et toiKenge kushtuar nenes
Melissa - Elle 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Ja dhe nje kenge shume e preferuar per dashurine e pare :)
Tony Parker feat Rickwel - Premier Love


 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Matt Pokora - Pas Sans ToiTyron Carter Ft M Pokora - Ne Me Dis Pas 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Amine - J'voulaisLeslie & Amine - Sobri

]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Sa keq qe nuk eshte My Boy :)
Amine-My girl


Amine - Le chemin


 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

2 Pac feat. Leslie & Amine - Niggaz Nature


Bobby Valentino & Leslie - Accorde Moi

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Leslie-PardonnerLeslie - « Et j'attends »

[video=youtube;yoOHAbAk-Xc]http://www.youtube.com/watch?v=yoOHAbAk-Xc[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Nouveau clip Leslie -- Mise au point

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=FT4yrdf7BGc]YouTube - Nouveau clip Leslie -- Mise au point[/ame]

Priscilla Nouveau Clip " Chante"

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=VYlbPTMrnyw]YouTube - Priscilla Nouveau Clip " Chante"[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Nouveau Francais - Amel BentAmel Bent - Tu n'es plus làAmel Bent - Ne Retiens Pas Tes LarmesAmel Bent - Le Droit A L'Erreur

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Shy'm - La première fois (klipi i saj i fundit )

[video=youtube;E-14_HyZUr4]http://www.youtube.com/watch?v=E-14_HyZUr4&ob=av2e[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Pascal Obispo feat.Baby Bash - Nouveau Voyage


BEBE LILLY - Viens avec moi (nouveau clip!!!)

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

SUPERBUS - "Lola"

[video=youtube;-ig3g7U8wDM]http://www.youtube.com/watch?v=-ig3g7U8wDM[/video]

Superbus - Butterfly

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Celine Dion - Pour que tu m'aimes encoreCeline Dion - Je Ne Vous Oublie Pas

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

♫ Celine Dion ► On Ne Change Pas ♫

[video=youtube;AKp-18TvU14]http://www.youtube.com/watch?v=AKp-18TvU14[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Mylène Farmer - DégénérationMylene Farmer. Libertine(Dj Xavier 2008 Dance Remix)

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Mylène Farmer - Appelle mon numéro

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Zaho - Je te promets

[video=youtube;6yUb-hqF_wY]http://www.youtube.com/watch?v=6yUb-hqF_wY&ob=av2n[/video]

Zaho "Kif N dir"

 
Last edited by a moderator:

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Une po lodhem te gjej nje kengetar francez ne youtube, por s'po e gjej dot....
Kur kam qene ne Shqiperi, para 4 apo 5 vitesh shikoja ne digital ato stacionet franceze dhe ishte nje kengetar si tip rrepisti, kimarro me duket e kishte emrin...Por se mbaj mend si shkruhet...E ke parasysh ti engjell???
 

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Kjo eshte pershendetje per ty Biancka :) .
K.Maro
K.Maro - let's go
Femme Like U - K' Maro

 
Last edited by a moderator:

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

zaho-n edhe une e kam fiksim si kengetare .... shum ze i embel
 

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Sa per info: K.Maro eshte i fejuar me kengetaren Shy'm :) dhe jetojne ne Québec ne Kanada

K.Maro - Crazy
K.Maro - Les freres existent encore

[video=youtube;nEiUr3l-A5s]http://www.youtube.com/watch?v=nEiUr3l-A5s[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Nje pershendetje per fight_cllub_al :) e adhuroj kete kenge dhe ato te dyja qe solla me pare, ato jane te fundit te saj

Zaho c'est chelou


 
Last edited by a moderator:

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

rrofsh .... kjo qe me ke pershendetur eshte e preferuara ime e zaho-s
 

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

Grégoire - Toi + MoiMarc Antoine - Comme il se doit

[video=youtube;-Qw7DHzizuY]http://www.youtube.com/watch?v=-Qw7DHzizuY&ob=av2e[/video]

Mathieu Edward - Entre toi et moiLEA CASTEL & SOPRANO - Derniere chance

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Disa videoklipe franceze.....

CALOGERO - C'est ditKjo eshte kenga e dashurise se internetit nje nga me te suksesshmet e tij

CALOGERO - Pomme C


[video]www.youtube.com/watch?v=-47Fmmj1FsA[/video]

Ndersa kjo eshte kenga ime e preferuar franceze :)
STANISLAS & CALOGERO - La débacle des sentiments


[video=youtube;lWW_-fgCgyE]http://www.youtube.com/watch?v=lWW_-fgCgyE&ob=av2n[/video]
 
Last edited by a moderator:
Top