Videoklipet e preferuara neper Bote

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
[video=youtube;wiG-TgYjHP8]http://www.youtube.com/watch?v=wiG-TgYjHP8&feature=related[/video]
 
Redaktimi i fundit:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
 
Redaktimi i fundit:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг

Kenaqesi per veshin dhe syte :D
 
Redaktimi i fundit:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
 
Redaktimi i fundit:

Ghost

Anëtar i Nderuar
 
Last edited by a moderator:

Ghost

Anëtar i Nderuar
 
Last edited by a moderator:

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Videot e preferuara

 
Last edited by a moderator:

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Videot e preferuara

 
Last edited by a moderator:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Videot e preferuara

 
Pe: Videot e preferuara


Tani qe flas me ty o babi , ne duar mbaj fotografine ,bashke me ne eshte dhe mami ,me puth ajo me puth dhe ti :( .....ehhhhhhhhhh
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Videot e preferuara

 
Pe: Videot e preferuara

Jo gjithmone me pelqen muzika e tyre (por nese me pelqen atehere eshte muzike sublime) por tekstet e rammstein dhe videot e tyre jane ART me vete.Ja nje nga te preferuarat e mia: Rammstein - Ohne Dich


---------- Post added at 14:06 ---------- Previous post was at 14:00 ----------

Tiefe Brunnen muss man graben
wenn man klares Wasser will
Rosenrot oh Rosenrot
Tiefe Wasser sind nicht still

Ne burime te thella duhet te kerkosh
Nese e do ujin e paster
Trendafil i kuq o Trendafil i kuq
Ujrat e ceketa nuk jane kurre te qete....

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Videot e preferuara

Me pelqen shum kjo videoja e fundit e Nicole!

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Videot e preferuara

:skuq:

 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Videoklipet e preferuara neper Bote


Pas 1:00 Dirty mind.....So much trouble on my mind!!!
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Videoklipet e preferuara neper Bote---------- Post added 28-11-11 at 00:49 ---------- Previous post was 27-11-11 at 23:49 ----------

 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Videoklipet e preferuara neper Bote

[video=youtube;-imK2NUaltY]http://www.youtube.com/watch?v=-imK2NUaltY[/video]
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Videoklipet e preferuara neper Bote

Me pelqen shume pjesa ne shi :)

 

franci1

Antarë
Titulli: Videoklipet e preferuara neper Bote

[video=youtube_share;719gB-qtyUc]http://youtu.be/719gB-qtyUc[/video]
 
Top