Vila më e bukur në botë

Arfenilla

Themelues i Forumit
Një shtëpi që gjendet në Surrey, një qytezë në Britaninë e Madhe, është vlerësuar si shtëpia me arredimin më të mirë të brendshëm.

Ajo është dizajnuar nga specialistë që kanë përdorur shandanë parizienë dhe porcelian italian, ndërsa pamja e saj është skicuar nga Lisa Marie Mosca.

Përsa i përket çmimit të kësaj vile ai është rreth 5 milionë euro. /albeu221239.jpg
221240.jpg221241.jpg
221242.jpg
221243.jpg221244.jpg
221245.jpg221246.jpg
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Vila më e bukur në botë

Kjo asht super e bukur me e pase une por jo qe asht ma e bukra ;)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Vila më e bukur në botë

Villa ime eshte me e bukur ,Arfe !

po normal se ajo eshte e jotja e kjo jo! po per te heq dilem per tgjith, na sjell ne foto ate vile te na bindesh.
 
Titulli: Vila më e bukur në botë

po normal se ajo eshte e jotja e kjo jo! po per te heq dilem per tgjith, na sjell ne foto ate vile te na bindesh.

Me shaka e kisha . Jam ne tefon se sdo te ishte Problem . Po edhe kjo vila smu duk edhe aq shume e bukur .
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Vila më e bukur në botë

Me shaka e kisha . Jam ne tefon se sdo te ishte Problem . Po edhe kjo vila smu duk edhe aq shume e bukur .

dhelpra kur nuk e arrit rrushin ,tha qenka i pa pjekur :stelle:
 
Titulli: Vila më e bukur në botë

dhelpra kur nuk e arrit rrushin ,tha qenka i pa pjekur :stelle:

Ndoshta juve te gjinise se bute ju bejne pershtypje vilat e tilla . Po ne rastin tim moj Arfe dhelpra e ka arrit rrushin edhe ate te embelin lol Modestin e kam parim ne jete ne cdo gje .
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Vila më e bukur në botë

Perveq kuzhines asgje nuk kisha ndryshu, ne ambiente te mbyllura duhet cdo her te dominojn ngjyrat e hapura..
 
Redaktimi i fundit:
Titulli: Vila më e bukur në botë

Mua pse sme ndjellin asgje te ngrohte shtepiake,familjare keto vilat.Me duken si vende pa asnje ngrohtesi,bosh fare ... Me mire nje shpi te vogel ne fshat me ate bacen tende nje mace a qen dhe oxhak :D
 

dangerous

* * *
Titulli: Vila më e bukur në botë

Mos te jane prishur ndjenjat je bère si gure .haha

Fshataret keshtu jon mesuar mos do dhe nje dhi aty ne ate shtepizen e vogel hahaha .E shaka ishte ke te drejt se nk do i kemi kurre keto ambiente . Po çiduam.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Vila më e bukur në botë

Mos te jane prishur ndjenjat je bère si gure .haha

Fshataret keshtu jon mesuar mos do dhe nje dhi aty ne ate shtepizen e vogel hahaha .E shaka ishte ke te drejt se nk do i kemi kurre keto ambiente . Po çiduam.
pse nuk do i kemi! nuk eshte se paska investu shum ne ket vile , shum me shum gjen teke shtepit e bukura te kosoves se jepet ne emisonin 21 grad.
 

dangerous

* * *
Titulli: Vila më e bukur në botë

Ka si jo edhe ne Alb. por jane bosh te gjithe ne kurbet.

Ne Alb.e bejme per inatin e komeshiut .
 
Titulli: Vila më e bukur në botë

Hahaha Dange edhe ndonje kotec me pula per veze te fresketa edhe ca lepuj sdo te ishte keq.... :p
Ne Albania ndertojne muret e ikin jetojne ne kurbet ahaha
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Vila më e bukur në botë

Vilat me pelqejne ti shoh por jo te jetoj...edhe pse me ka rene per pjese te jetoj ne te. Kam mall per ate apartamentin 65m katror ku u rrita :(
Gjithsesi kjo vila qenka yll e bukur .
 
Top