Villa: Jam i lumtur që mbeta në Valencia

E3

Anëtar i Nderuar
Sulmuesi spanjoll, David Villa, i cili një kohë të gjatë i lidh me një kalim në Real Madrid dhe Barcelona, thotë se është i lumtur që ka mbetur në Valencia.

Real Madridi dhe Barcelona ishin seriozisht të interesuar për David Villan, por Valencia nuk hoqi dorë lehtë nga lojtari më i mirë i ekipit.

“Më ishte thënë se duhet ta lëshoj Valencian për të mirën e klubit, por më pastaj u rimenduan. Situata ime varet nga vendimi i klubit. Ata vendosën të mbeten dhe unë jam i lumtur për këtë”, ka thënë Villa.
*telegrafi*

f.0728230944777_m.jpg
 
Top