'VIRGJERIA' mekat apo pafajesi

Analistja

Anëtar i ri
virgjeria...mekat nuk besoj se eshte!....pafajesi e respekt per veten po....jam mese e bindur per kete!

Mbeshtes mendimin e goces...:ciaoo::ciaoo:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nqfs 1 person e don me te vertete nje femer,(dhe e kunderta) besoj qe ai person edhe mund te pres qe te mos bej seks me te deri ne kurorezim, apo mos valle eshte i domosdoshem sexi, qe ta vertetoje apo ta shtoje dashurine qe kane ndermjet veti ata 2 persona ?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Cmendoni per virgjerine?
Antikitet, ne zhdukje e siper. :ciaoo: Lum muzeu qe do ta kete ne te ardhmen :eek:hh:
 

albgrl

GIRLICIOUS
Ne muze jan bere zakone shitja e antikitetit me shuma te majme, mendoj qe do ket te njejten fat :D

ahahahahahahahha. LOL LOL very funny por shume e drejte ne te njejten kohe.
 

buki_pr

Antar Aktiv
E mbeshtes mendimin tend Loverboy.
Virgjeria eshte nder per vajzen dhe krenari per te nese e humb me njerin qe e dashuron dhe e kalon jeten me te.
Ndersa eshte marri dhe poshtersi ta humb vetem se ka deshir per sex dhe ta bej aty hotel kush tdon te behet hyps.
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
E mbeshtes mendimin tend Loverboy.
Virgjeria eshte nder per vajzen dhe krenari per te nese e humb me njerin qe e dashuron dhe e kalon jeten me te.
Ndersa eshte marri dhe poshtersi ta humb vetem se ka deshir per sex dhe ta bej aty hotel kush tdon te behet hyps.

Vetem nje pytje

Ajo lidhet me djalin dhe vendosin te kalojne jeten me te dhe vajza i jepet POR djali nuk i del ashtu sic ajo e imagjinonte cfare te bej ajo ?? nuk do jet mo krenare per veten e vet ???
 

baby-angel

Thpilt
Cmendoni per virgjerine? Seksi i kundert ( Femrat ) ne shumicen e rasteve, kohet e fundit eshte bere shume i hallakatur?!

Si kane ardhur kohet sot, ku cdo virtyt po quhet budallallek ste ben pershtypje as kjo pyetje..:)
Gjths virgjeria per mua ka qene, eshte dhe do te ngelet virtyt (sepse shpreh respekt per veten ne rradhe te pare, por dhe zgjuarsi..)
Mekat jo, as qe behet fjale, perkundrazi...:)
 
Pafajsi e virtyt deri ne nje fare moshe , pastaj quhet budallallek ose narcizem
 

baby-angel

Thpilt
Pafajsi e virtyt deri ne nje fare moshe , pastaj quhet budallallek ose narcizem

Narcizem = dashuri per veten..(apo ka ndonje kuptim tjeter ketu)?

Pse dikush kur arrin njefare moshe duhet medoemos te beje dashuri, qe mos te quhet budalla?

Me duken gjykime te ulta keto sepse nje virtyt nuk ka moshe... Gjths secili ka mendimin e tij.:konfuz:
 

buki_pr

Antar Aktiv
Vetem nje pytje

Ajo lidhet me djalin dhe vendosin te kalojne jeten me te dhe vajza i jepet POR djali nuk i del ashtu sic ajo e imagjinonte cfare te bej ajo ?? nuk do jet mo krenare per veten e vet ???

Jo nuk eshte ashtu sepse nese ai ose ajo deshiron te kete mardhenje pse te mos kete pasi te jene kurorzuar nese aq shum e don ose te don!!
Nese vertet dashuroheni ateher bene kete pas marteses do jesh e sigurt qe nuk do mundet te luaj me ty.
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Vajza nese papritur gjendeni te zhvirgjeruara mos u shqetesoni,ju mund ta kerkoni virgjerine tuaj serisht ne shtrat,perjetesisht ne shtrat !
 
  • Më pëlqen
Reactions: WxP

JoJo

.....
Jo nuk eshte ashtu sepse nese ai ose ajo deshiron te kete mardhenje pse te mos kete pasi te jene kurorzuar nese aq shum e don ose te don!!
Nese vertet dashuroheni ateher bene kete pas marteses do jesh e sigurt qe nuk do mundet te luaj me ty.

Dhe kush mashkull do vazhdonte te ishte po aq i dashuruar dhe besnik pas vitesh e vitesh bashkjetese?
Asnje...Mos te harrojm qe gjerat jane impostuar ne nje menyre tjeter...;)
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar

Perveç kesaj zhgenjy...Se e kam lexuar kete temen.

Urrej faktin qe gjerave u vihet nje kohe.Dhe e bukura eshte nese e humb ate dreq cipe ne moshe te re quhesh Rrugaçe,nese e mban ne nje moshe me te madhe quhesh budalle.Tani te vendosen cik njerezit,dhe te bejne cik qartesi me veten e me mendjen.Gjithesecili e humbet kur te doje e s'ka pse te gjykohet nga askush...Te pakten mendja ime kete mendon..
 

3R1

rremujaxhije:P
them vyrtyt as mekat as pafajsi..........esht dicka qe zoti na dha qe ta "ndajme" me njeriun qe duam
 

pulcina86

❤️
Cmendoni per virgjerine? Seksi i kundert ( Femrat ) ne shumicen e rasteve, kohet e fundit eshte bere shume i hallakatur?!

As mekat as pafajsi, eshte nje zgjedhje qe vjen mbas shum arsye.
 

xxl

IT Professional
Titulli: 'VIRGJERIA' mekat apo pafajsi

VIRGJERIA nuk eshte mekat fare.Ju o goca beni ca te doni se nuk eshte mekat ajo.Kete gje nuk e vendos dot ti..nese do te jesh e virgjer apo jo..
 
Titulli: 'VIRGJERIA' mekat apo pafajesi

virgjeria per mendimin tim eshte semundje. gjithashtu nese nje goce i ka kaluar te 23 tat dhe eshte e virgjer ki kujdes se ka probleme. nje nga keta probleme eshte : e shemtuar, jo e zgjuar, nuk beson ne vetevete, sdi te komunikoje dhe shume te tjera. KUJDES ME VAJZA TE TILLA
 

baby-angel

Thpilt
Titulli: 'VIRGJERIA' mekat apo pafajesi

virgjeria per mendimin tim eshte semundje. gjithashtu nese nje goce i ka kaluar te 23 tat dhe eshte e virgjer ki kujdes se ka probleme. nje nga keta probleme eshte : e shemtuar, jo e zgjuar, nuk beson ne vetevete, sdi te komunikoje dhe shume te tjera. KUJDES ME VAJZA TE TILLA

Ta them dhe une kete shprehjen qe ka dale ne mode te forumi keto kohe----Ia ke fut kot tani..:D
 
Titulli: 'VIRGJERIA' mekat apo pafajesi

nese ke shkuar ne gjimnaz sdo pergjigjeshe keshtu. po spate pasur te dashur dicka nuk shkon dhe ate e dine mire te gjithe te rinjte. femrave qe sjane gje sju afrohet kush
 

baby-angel

Thpilt
Titulli: 'VIRGJERIA' mekat apo pafajesi

nese ke shkuar ne gjimnaz sdo pergjigjeshe keshtu. po spate pasur te dashur dicka nuk shkon dhe ate e dine mire te gjithe te rinjte. femrave qe sjane gje sju afrohet kush

Kam qene ne gjimnaz, po nuk e di kur paska dale ky "ligji" qe po spate te dashur sben?
Jam dakord te kopjojme nga kulturat e tjera gjithcka qe kane te mire, por jo idjotesite...

Nje vajze qe i afron te gjithe quhet k..., kurse nje qe spranon ti afrohen (ne kuptimin e afrimit afer fare :D) po sben..ncncnc ku ka shkuar llogjika e njerezve..
 
Titulli: 'VIRGJERIA' mekat apo pafajesi

Kam qene ne gjimnaz, po nuk e di kur paska dale ky "ligji" qe po spate te dashur sben?
Jam dakord te kopjojme nga kulturat e tjera gjithcka qe kane te mire, por jo idjotesite...

Nje vajze qe i afron te gjithe quhet k..., kurse nje qe spranon ti afrohen (ne kuptimin e afrimit afer fare :D) po sben..ncncnc ku ka shkuar llogjika e njerezve..

k... i quajne ne malesi jo ne metropol apo qytetet kryesore. maloket dhe islamiket i duan te virgjera. une per vete nuk dua te njihem me nje femer nese ajo eshte mbi 23 dhe e virgjer. skam ndermend te rris nje femer
 
Last edited by a moderator:

Lela_Dr

Donatorë
Titulli: 'VIRGJERIA' mekat apo pafajesi

O Genti po pse si kujton ti se nje femer e virgjer eshte e prapambetur keshtu???
Me qe po thua qe ta rrisesh?
Nese nje vajze qe s'ka pasur mardhenje seksuale ne moshe te re nuk do te thote qe eshte injorante dhe qe s'kupton nga jeta.
E keni shume gabim kete mendim.....
Por te them qe kam pasur shoqe qe jane shvirgjeruara mbi moshen 25 dhe jane shume te lumtura se nje 18 vjecare e shvergjer.
 
Titulli: 'VIRGJERIA' mekat apo pafajesi

nuk besoj ne fjalet: e virgjer=e ndershme. thjesht besoj ne realitet dhe ne ate qe femra duhet te kete te dashur dhe nuk besoj ne virgjeri. sme pelqen
 
Top