Vllaznia shpeton namin e shqiptarve ne Europe kualifikohet per raundin tjeter

Vvetoni

Larguar
Vllaznia eshte kualifikuar ne rundin e dyte kualifikues ne kupen Uefa dhe ne gjiron e dyte do te luaj kunder Napolit
 

alfonci

Veri investigatio
FORCA VLLAZNIA

VLLAZNIA, VLLAZNIA, VLLAZNIA

o vllaznia,vllaznia jone, ti perher ke ken kampjon,
vec per hir te spektatorit, o vllazni, djepi i futbollit
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Bravo Vllaznia, edhepse shorti i ndeshjes se ardheshme eshte tejet i veshtire pasiqe Vllaznia do perballet me skuadren italiane te Napolit
 
Top