Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Aver

.
V.I.P
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

kush mund te jete ky valle,duhet ta gjejme se s ben...

Hajde urime urime.

Zbulohet i dashuri nga Kosova i Iva Alikos, deputet i PDK-së?!


iva585471.jpg
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Them te drejten Iva mu duk kshu mjaft reale. I tha gjonat kshu troq pa nonje ndryjtje e ndrydhje. I tha para publikut ate qe ndjen dhe ate cfare bene.

Eshte mire apo keq?!?! Paj, pak me mire se te besh gjerat fshehur edhe eshte, them, thash ;)

Ja dhe dikush qe e pranon haptaz se e sheh Canin!

Aver se sheh se sheh ama ketu mjaft rendesi i dhe,aq sa ishe ven dhe ne kerkim te dashurit politikan more ahaha :p
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Aver se sheh se sheh ama ketu mjaft rendesi i dhe,aq sa ishe ven dhe ne kerkim te dashurit politikan more ahaha :p

Kam dy nete pa gjume nga meraku qe nuk e gjeja.

Sonte do te fle i qete me ne fund. :p
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

ky qeka me
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

E pra e ate theksova e une pa te keq :D

Gjithsesi persa i perket kesaj cupkes nuk e njoh dhe nuk me perket mua ta gjykoj se cben ,persa i perket Canit din mjaft mire cfare thote e ben dhe ate me mjaft zotesi,Une do ndalesha te komenti i Mones qe u anashkalua edhe pse ne te vertet ishte nje nga komentet me te vlefshme ne kete teme dhe i bashkohem e une... Dhe se fundi take easy :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Hajde urime urime.

Zbulohet i dashuri nga Kosova i Iva Alikos, deputet i PDK-së?!


iva585471.jpg

ahahahahah duket ky nga turit qe ka,si shushnje e fryre :p
Vetem silikoni mund ta permbushi hahahahaha :p
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

ahahahahah duket ky nga turit qe ka,si shushnje e fryre :p
Vetem silikoni mund ta permbushi hahahahaha :p

Lol

Ka qene edhe minister ky hajn. Qe dmth sponsor i silikonit te kesaj eshte buxheti i Kosoves ku kontribuoj edhe une. Lol

Doli qe te jem aksionar ne silikonin e Iva Alikos. Kush do ta besonte.
 
Redaktimi i fundit:

dangerous

* * * *
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Po ate deputetin ku e con mushka te braktise 4 kalamaj e familje per 1 thes silikon e botox dhe 1 femer pa vlera.

Ti se ke lexuar fare artikullin :)
Po edhe atë e tradhton gruaja sipas kësaj mavris.
Dhe ky ka të drejtë të ketë një apo jo të barazojn gruan.
Se di si mund të jetojnë bashkë per hater te femijeve., apo keshtu është jeta moderne....
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Kjo 23 vjece?
23 kg per gjoks donit me than.
Ma prishet diten duke par fotot e ksaj *bleeeaaahh*
Ditet e sotcme vetem njerzit e degjeneruar behen 'te famshem' sepse kto budalliqe kerkon publiku ( dhe jo vetem ai shqiptari)
Tv spazzatura e therras un... e kot te nxefem, ta shaj, te ofendoj prezantuesin qe i jep akoma me shum fame... kur njerzit do ndezin tv sa fillon programi ktit rrotes, normal qe ai do boj punen e vet.
Provoni ta fikni njeher sapo fillon... ajo nuk dini ku keni lan telekomanden?!
 
Top