Votoni Krijimet e Majit!

Votoni Krijimet e Majit!


  • Totali i votuesve
    19
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

1 ishte e bukur :)
Me vajti vota dem :(
 
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

autori i peses qe votova me kujtoi menjeher ket

me rrenqethi lekuren kur e pash dhe e njejta gje me ndodhi me lulet e pastorit ken
 

perbenista

Anëtar Aktiv
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Me vjen shume keq per shkrimin numer 1, per nje moment mendova se ne forum ka anetare me nje pene te spikatur artistike !
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Votova per Tangon 180.
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Ai tregimi Lulet e pastorit Kent , nga menyra e te shkruarit , nga tematika dhe detajet e personazheve ,
nga stili etj etj , ve bast qe eshte shkruar diku nga fundi i shekullit te 18 -te apo fillimi i te 19 -it .
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Sa per konkursin une do kisha dashur te lexoja me sh per temen dmth lulet por hic...
Souli zakonisht ka nje dore te tille por sme duket qe e hasa vetem ne rast se eshte e 3-ta
 
Last edited by a moderator:

Passion

Banned
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Votoni,votoni.
Lexojini,merrjuni esencen,admironi vrullin e tyre,besimin ne vete qe kane,admironi aftesine e tyre per c'ka sjellin.
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Kuptoj deshiren per tu argetuar dhe shprehur mendimin e lire dhe jam shume dakort, por duhet te kuptoni edhe qe mos i humbim seriozitetin temes, ne shenje respekti te atyre anetareve qe sjellin dicka nga shpirti i tyre tek ky konkurs!

Tema Komente mbi konkursin, per ju!

Komente mbi konkursin letrar!
 
Redaktimi i fundit:

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

I takon Nevit ti jape nje vote krijimit nr 6, qe te mos jete aq i varfer...nje vote= nje afrikan qe shpeton!
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Ju qe votuat ma thoni pak rezultatin pls?

Mund te shihet dhe nga ju qe skeni votuar ,veq klikoni ''rezultati i sondazhit'' dhe ju del rezultati.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Passion nese une bej purr-purr si ato macet qe duan perkedhelje, ti jep perkedhelje? :p
 

Passion

Banned
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Nje teshtime e jotja krijon lekundje ne teme :) ,tani pse ma c'orienton fantazine? :D
 

Passion

Banned
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

images


Ke pergjegjesine se po abuzon me temen. :D

Ta kam borGJ:hugfort:
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Ej,kemi pak dite qe s"jemi shkruar tek kjo teme!
A kemi tjera vota ketej rrotull? :)
Ditet rreshkasin mendueshem largohen ,dhe sondazhi jone per pak dite mbyllet...
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Se mos harroj te votoj se pastaj me marrin per ego♣️

Tashi jam mes te 3es dhe te 6 es?
 

Passion

Banned
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Antaret nuk i dijne autoret.
Dicka e cuditshme ndodh me votat.

Gjithsesi shumica e dijne se .....

E cuditshme......
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Antaret nuk i dijne autoret.
Dicka e cuditshme ndodh me votat.

Gjithsesi shumica e dijne se .....

E cuditshme......

he shkrepe, ku po te rri mendja? :D
 

Passion

Banned
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Fly.

Ti e di c'ka mendoj,madje e shumica. :D

Nick!
Do i flasesh ketij mistrecit? :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top