Votoni Krijimet e Majit!

Votoni Krijimet e Majit!


  • Totali i votuesve
    19
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

ka disa gjera qe i mendojme e si themi, ti mer guximin e shpertheje digen, he cte mundon? :p
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Me siguri ka inat qe kam me shume pike une :)))
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Ju dy do denoheni per keqmenagjim te postit* ska vota per krijimet e juaja.
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Fly morem fleterrufe!!
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Me pelqejne keto fleturrufete mua :D

Me duket vetja si ai plaku qe thote: O flet rrufe o flet rrufe, te jap 2 te vjetra me jep 1 te re :D
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Une sdi cf ka vene re Passioni por persa i takon krijimit qe ka me sh vota
une vete e kam votuar ndaj them se do jete cdo gje mese e merituar
Persa i takon te tjereve pa vota sjane...ndaj :)
Goo , Goo :p
 

Passion

Banned
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Nje fjale thash o Nick,se ke diislike(ta dhash)
Mos na deno :p


S'do flas......................me deri sa te mbaroje votimi.

:)
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Une sdi cf ka vene re Passioni por persa i takon krijimit qe ka me sh vota
une vete e kam votuar ndaj them se do jete cdo gje mese e merituar
Persa i takon te tjereve pa vota sjane...ndaj :)
Goo , Goo :p

mos me thuaj qe ke votuar tendin se ta beri dislike pasioni
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

kur te do qefi thur e kenge jo vec vargje
 

Levina

L.E.V.I.N.A
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Votova " Mik", shumë real si krijim.
 

Passion

Banned
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

O mistrec!

U mbyll votimi,e presim krijimtarine e radhes.

Votuan,votuan,votuan.

:D
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Jo ska mbaru, ti ske votu + 3 te tjere shkon baraxim :D
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Po pres dhe une fundin e votimeve qe te komentoje passioni e te komentoj une pas passionit :)
 

Passion

Banned
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Po pres dhe une fundin e votimeve qe te komentoje passioni e te komentoj une pas passionit :)

Passion pergezon pjesmarrsit,madje perulet para shpirtit krijues te artit te letersise.
Mos prit me kot.

Ti ke hark?
Harketaret quhen mjeshtra.
Ika o Nick.
Mire u lexofshim ,,,,, neser.

Moderator deri ne agim mi fshini postimet ne kete teme ,se jan jasht asaj lutem.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Moderatoret te mos fshijne postimet e Passionit :p
I ka lene nja dy bomba qe dua tia bej pytje pastaj dhe une prap do pres.

Shquhem per pritje!
 

Passion

Banned
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Ti i di pergjigje.
Mos me ngacmo t'lutna.

Desha te kerkoj nje nder o Nick,por prap jam NE temen te gabuar.
Kam faj se jam I pagjume?
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Te jesh pa gjume dhe te kerkosh nder bie cik ters :D

Behu me specifik :D

Un sjam duke fshi poste se jam me cel, keshtuqe rrini te qete :D
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Dhe te mendosh qe mua as kafen e menfjesit sme ben :D
 

Passion

Banned
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Te jesh pa gjume dhe te kerkosh nder bie cik ters :D

Behu me specifik :D

Un sjam duke fshi poste se jam me cel, keshtuqe rrini te qete :D

O mistrec.
Jam I thelle NE fjale une ,mos mi keqinterpreto fjalet. :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top