Votoni Krijimet e Majit!

Votoni Krijimet e Majit!


  • Totali i votuesve
    19
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

votuan te gjithe ?
Apo jo ...:p
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

kur do e mbyllesh? ti pse svoton? se me je ber si passioni :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

kur do e mbyllesh? ti pse svoton? se me je ber si passioni :D

ahhahaha O rob zotit ,nuk me lejohet me votu.
Pasioni nuk voton per hobi hahahahahah.
Ndersa mua me ndalon rrootttuull-orja e konkursit :p

Neser do e mbyllim o Fly :) apo pasneser jemi me 1? eh :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

ahhahaha O rob zotit ,nuk me lejohet me votu.
Pasioni nuk voton per hobi hahahahahah.
Ndersa mua me ndalon rrootttuull-orja e konkursit :p

Neser do e mbyllim o Fly :) apo pasneser jemi me 1? eh :p

kam mar vesh qe kete konkurs meqe e ke te fundit (nese sgabohem) do i japesh 500E fituesit/es :D

E vertet eshte? :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

ahhahaha O rob zotit ,nuk me lejohet me votu.
Pasioni nuk voton per hobi hahahahahah.
Ndersa mua me ndalon rrootttuull-orja e konkursit :p

Neser do e mbyllim o Fly :) apo pasneser jemi me 1? eh :p

po thua qe as une muajin tjeter sdo kem te drejte vote???? mosssss lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

po thua qe as une muajin tjeter sdo kem te drejte vote???? mosssss lol

ahahaha Mon,do kesh vetem po shkuan krijimet ne ballotazh diten e fundit :)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Shkrimi nr 2 ka kapur nr e votave qe asnjehere ska ndodhur ne konkurs. Urime :)

Se dyti, kancer nga syte ky konkurs , dy jave duken si 2 muaj :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Shkrimi nr 2 ka kapur nr e votave qe asnjehere ska ndodhur ne konkurs. Urime :)

Se dyti, kancer nga syte ky konkurs , dy jave duken si 2 muaj :p

i thash nevit ta nxjeri qe sot por vajti ja rrasi gjumit :D

ke te drejt ta urresh pas ketij veprimi :D
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

hmmm :p

nxire tenden ta nxjer timin :p
Merre iniciativen Flyyyyyyyyyy
Cf burri :p
large.gifUne skam derguar fare ketu eshte problemi :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Pasioni me ka premtuar mua qe do vij prane nesh muajin qe vjen :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

ne per te nxjer e kemi :D

po normal qe ske derguar, deal eshte deal, ne te dy smarim pjese kete here :p

avash avash ti i here...sdo merrke pjese ti
te marresh qe cke me te oj ky
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

PErshendetje! :)

Ja ku erdhi momenti qe sondazhi i krijimeve u mbyll,dhe ne vazhdimsi do ju prezantojme me autoret e krijimeve tona.


Krijimi fitues per muajin Maj eshte krjimi nr-2 Mik!
Kjimi eshte i shkruar nga Fly! :)

Shume urime per ty Fly! :)Vazhdojme me krijimet tjera qe jane perkatesisht;

3-Bashkëudhëtarë-Levina!

4-Tango 180 grade -Jana80!

5-Lulet e pastorit Kent-Nicktjeter!

6-Tash ma nuk jena!-Nevertiti!

Keto ishin krijimet tona! :)Tani me kete rast kam kenaqsin te bej dhe prezantimin e dy antareve te reja qe do marrin ne dorzim konkursin e letersise duke filluar nga muaji qe vjen;

Moni dhe Aki do jene drejtueset e konkursit tone ne vazhdimesi.
Ju uroj suksese te perzemerta vajzave ,shume suksese me konkursin dhe sa me shume krijime ! :)Personalisht ishte nje kenaqsi drejtimi i keti konkursi.
Ishte nje kenaqsi bashkepunimi me te gjithe derguesit tane.
Nje falenderim i perzemert shkone per te gjithe derguesit,qe ne forme te palodhur me kane derguar krijimet ,rrjeshtat e tyre,duke bere qe ky konkurs te kete jete dhe te ec perpara fale vargjeve te tyre.
Ju Falenderoj!

Bashke tashme do lexohemi si votues ,komentues dhe kritikues te krijimeve ne konkurs.

Ju pershendes te gjitheve!! :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Bravo Fly! :)
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Me rrofshi djema :D
Ju paca :D
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Thnx o Nick
Thnx sensu

Megjithse do ishte e pamundur te fitoja pa fut 10 miq per vota :p
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Urime Fly. ( :
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Fly urime fill se pari....me ke habitur se mohoj.
Se kisha njohur kete ane tenden :)

Se dyti nje sqarim edhe pse askush spo ma kerkon por duke pare ca nderhyrje te pavenda , me vjen natyrshem te nderhyj.

Une e fly jemi shume miq , dhe fakt eshte qe nuk e kam votuar as ne kete votim e as ne ate para ketij.
Arsyeja , jo sepse nuk e meriton , por sepse ska dashur te me bej me dije mbi shkrimin e tij pa dhene fillimisht voten.
Vetem pasi kam votuar , ne kuader miqesie me ka zbuluar shkrimin e tij....qe fatkeqesisht se kam votuar.

Kete e them per Abis apo antare te tjere qe mendojne se do fitojme ndonje cmim apo ndonje honorar....egoizmi ju ka mbytur shpirtin...
Lerini shakate te jene shaka , e lereni artin te jete art.


Perfitoj nga rasti e une si Neve te uroj cdo kend qe mori pjese ne kete konkurs, dhe ju ftoj qe duke filluar nga ky muaj te drejtoj ne Inbox tim krijimet e tij.
Ju faleminderit te gjithve dhe shpresoj qe pena juaj kurre mos shteroj!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Fly normale me gjithe reklame qe kam bere...mendoj se muajin tj ta dyfishoj shumen e kerkuar :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Urime Fly....hajt se me mik i ke mor votat po he! :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Fly normale me gjithe reklame qe kam bere...mendoj se muajin tj ta dyfishoj shumen e kerkuar :p

Absolutisht po, biles mendova te jap ndonje cek te bardhe dhe shenoje vet shumen, ky triumf i pashoq me ka dehur keqas dhe cdo vlere monetare per kete eshte inferiore :D

Lega, sidomos voten tate iher ckam heq me te bind, mu desh te behesha dhe si deputet zone me te thone qe pas fitimit te konkursit jeta jote do permirsohej ndjeshem :p


Mon jam shum i ofenduar nga kjo: Une e fly jemi shume miq , dhe fakt eshte qe nuk e kam votuar as ne kete votim e as ne ate para ketij.

Un i kam thene njerezise se jemi dashnor :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top