Votoni Krijimet e muajit Gusht

Votoni Krijimet e muajit Gusht


  • Totali i votuesve
    29
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Rilexova te fundit, meqe me kishte pelqyer. Vallahi e kam lexuar nja 4 a 5 here, por prap ate ndjesin si gjysem ma la.
Nje shije te hidhur me lane ato rreshtat e fundit.

Ps. Edhe mund te pastrohet tema. Mon ku je.
 

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Kjo e fundit me 3 strofa ka marr gjithe ato vota..shije shije njerezit.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Kjo e fundit me 3 strofa ka marr gjithe ato vota..shije shije njerezit.

Sepse shte e bukur. Eshte shkruajtur mire, ka rima, eshte poezi dhe ja vlen.
Mos ji celoz. Provoje edhe ti mase del ndonje :p

tani qe vdiq Didi mund te ngjallesh ti Moniq. Mission Completed
e shkrujta mir?


Po ngordhc edhe ti, akoma ketu je.


Mon, leri perrallat jo si magelani, drejt e drejt.
Morali? Te gjithe do vdesin, nje dite.

Shotsa? ;D
 

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Edhe shkurt,edhe gjate,edhe shkrim real,edhe jo real i kam provuar une Didi,por hic s'me kane dhene vota.jam celoz per votat :( :p
 

Levina

L.E.V.I.N.A
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Copëz shpirti- shumë e bukur, dhe unë ta kisha shkruar, sdo e shprehja më bukur :vesyze: ::cool::::cool::::cool::
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

...i bashkohem mendimit te anetares me lart ;)

Shfrytezoj rastin te pershendes te gjithe krijuesit e forumit, dhe t’u theme: "Faleminderit'…

hajduti
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

4- votoj:D
Mon votova se na vdiqet:p
 
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

I bej thirrje te gjitheve te votojne!
Votoni!
Votoni!
Votoni!

Votimi eshte shprehje e demokracise virtuale!
Mos kerkoni te drejta virtuale po nuk votuat :p
 

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Ca do votojn,i paska marr 6 te gjitha votat :(
Une vura bast per 2 :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

4- votoj:D
Mon votova se na vdiqet:p

Po aman se na vdiqet ,mire per krijime qe ju vijme te dera por edhe per te votuar me detyrim lol
Flm gjithsesi ,sepse eshte vleresim per cdo krijues....keshtu motivohet njeriu me indiferentizem demotivohen :)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Sikur te Kisha dy vota .....

Nejse votova ... 5-sen .
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Shoh nje vote te dhene nga nickname Anxhela
Wxp hiqe te lutem pasi nuk eshte aktive dhe smund te pranohet.

Faleminderit
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Ahh ne ditet e mia te dashura dhe plot drite :p
Paska shkuar 6 vota.
dhe 2 me 3 ballotazh :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Po pse per ca jam une ktu si polic trafiku...qe mos te te le te shkasi kemba...jo ktu te pakten :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

do ket votu veten kjo anxhela :D
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Me siguri eshte Fly me gjinin e tij te re! lol

Po pse o lumadh per 1 vot behesh ti!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Fly edhe kte anonim e ke bere....paaaa c'zhgenjim je :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

doja vetem te rrisja konkurencen :(

po te le xhandari?
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

lol lol

O fly rrofsh, ma ndricove naten. :p

Vec po pertoj te jap denimin. :D
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

perton a smundesh? se jane 2 gjera te ndryshme :D
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

perton a smundesh? se jane 2 gjera te ndryshme :D


Kam rezerva, ndaj pertoj, pa i gjej cdo here une. Vec mos u merakos ti. :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

A ka ngele ndonje vote me ketej rrotull ? :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

ka ngel ndonje thes miell ketej rrotull?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Ju rikujtoj te votoni .....

Nje click ...nje vote ....pak kohe
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

I ciq ne hater po ja jap 6 jo se me pelqeu ishte ë thjesht:p :p

Kris mar bethen ti ,na vjen ktu na ban si poetolog lol

Mu sme ka pelqy asnjena edhe sdu me votu :p
 

Quku

Marakli Krapit
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top