Votoni Krijimet e muajit Gusht

Votoni Krijimet e muajit Gusht


  • Totali i votuesve
    29
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Kris mar bethen ti ,na vjen ktu na ban si poetolog lol

Mu sme ka pelqy asnjena edhe sdu me votu :p

Po mire o ....hajde muajin tjeter lol
 

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Paska kaluar 4 perpara.edhe pse nuk e kam votuar,eshte shume e bukur :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Do i hiqen nja 2 vota 4 e kshu do i ulet numri :)
 

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Balotazh atehere.
Moni,me duket do te dilka rrisku per vote?
Jepja 4 :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Mashtronjsa mashtronjsa por e kemi shpirtin e embel :p

Kur me ban si e amel ti deksha n'llac jarebi.

Votova 6 kot sa me i ba votat lamsh :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Ca bahet ktejaaa :p
Abis dil njehere kerko kush ska votuar neper antar/e hahahahaha :p
 

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Votoni,thyeni balotazhin.mos ja lini Moniques pergjegjesin ne fund.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

haha o rrace e keqe ju, po dilni najher dhe nga fotomania :p

Nejse, po shkoj te shoh vete ca behet andej! Kam harru me pa rezultatet :D
 

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Ca bahet ktejaaa :p
Abis dil njehere kerko kush ska votuar neper antar/e hahahahaha :p

Hahaha vetem legjenda ka ngel pa votu me duket,e une nuk kam muhabet me ate :p
kshu thuaji nje fjale ti e mbase te degjon :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Aktualisht 4 dhe 6 jane ne balotazh.....deri neser votohet me pas do votoj vete :p

Kshuqe po ka ngel ndonjeri pa votu mos kursehet :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Te kisha dhe nje vote me votu -6- ahhahahahaha :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

e kam pas une nje ad tjeter ktu e 5 vjet po s'mbaj mend pasin :p hahaha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Shko tek fotomania ti njehere ,e mblidh edhe ndonje pjate ushqim per muajin qe vjen ahhahahahahah :p
Se e po ta kesh adresen,voton ate buzeqesh ti,e jo kete qe dua une :(
 

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Soul,po c'ke ti me te vjeterin,hap nje te ri edhe hidhja 4 :p

Legjende,po nuk pate votu,voto 4 se do ta liroj vendin.llaf burrash :p :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Shko tek fotomania ti njehere ,e mblidh edhe ndonje pjate ushqim per muajin qe vjen ahhahahahahah :p
Se e po ta kesh adresen,voton ate buzeqesh ti,e jo kete qe dua une :(

tashi ti po leshon piskame qe te degjoj une per neser??? jo jo nuk degjoj nga ai vesh lol.....po futesh mik e lige lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Soul,po c'ke ti me te vjeterin,hap nje te ri edhe hidhja 4 :p

Legjende,po nuk pate votu,voto 4 se do ta liroj vendin.llaf burrash :p :p

nuk quhet i riu, sepse po te ishte ashtu nuk hiqeshin 2 vota

e di mire solja kete pune :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

tashi ti po leshon piskame qe te degjoj une per neser??? jo jo nuk degjoj nga ai vesh lol.....po futesh mik e lige lol

Ehe hahahahahahaha :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

nuk quhet anullim loje lol

zot e cfare pozitash me keni vene...do ta kuptoni kur te zbuloj emrat lol
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Po ta dija qe do mirekuptoja nga te gjithe do thoja: Ti them vellai te futet e te jape nje vote, lol
Madje ka marr dhe vjet pjese te fotomania, por do e ket harru dhe ai pasin :p

p.s. ka dhe nje dit koh ama mund te votoj Aki pa problem besoj :) Por dhe Princesha s'ka votuar! Dil nje xhiro ketej princeshe :d
Esht dhe infinito
eshte dhe legally
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

leshoni piskamat lol
 

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Legally,eshte goce e mire,edhe nuk ka sesi ta lej voten te shkoje kot.
@Legally,50 euro ke,voto 4 :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Larg duart nga kutia e votimit me korrupsion....pazar po beni o? :p
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Poezia e fundit sh e bukur,e ka bere te forte kush e ka shkruar Haha bej shaka :p
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Votoni Krijimet e Gusht

Vota shkon per 2
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Uaaaa shikoni shikoni dhe vereniiii ,paskan votuar e ca tjere ahahhaha :p
A ka maaaa votuessss ?!:p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Hagahaha nevvvv lol
 

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Uaaaa shikoni shikoni dhe vereniiii ,paskan votuar e ca tjere ahahhaha :p
A ka maaaa votuessss ?!:p

paskan votuar,por bolotazhi nuk qenka thyer.
keshtu sic eshte nise Moni,ty do te bjere pergjegjësia ne fund :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top