Votoni Krijimet e muajit Gusht

Votoni Krijimet e muajit Gusht


 • Totali i votuesve
  29
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Ne ditet e mia, merr voten time,e kendshme! ( :
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

tik tak tik tak...ora e lojes drejt fundit.......:)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

O ditet e ketij sondazhi mbaruna,minutat e perqfojne me kujtime,komentet dhe votat mbaruan .
Dhe ditet tona dhe tuajat fituan :p.
Nuk besoj te dali ndonje votues i poshter,tnani te me marre gezimin e fitores se krijimit te cilin votova..:p hahahahahahah
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Dhe ky konkurs u mbyll !

Duke ju falenderuar te gjitheve , atyre qe krijuan dhe ndane me ne krijimet e tyre , shpirtin , boten e tyre, por sdua te le menjane edhe votuesit qe na nderuan me cdo vote te dhene, komentet te cilat ndihmojne cdo krijues te permisohet, dhe sigurisht me levdatat e tyre, emocionet qe i falen keto krijime...

Jeni me te miret :)

Tan le te kalojme tek pjesa me e rendesishme e ketij konkursi....zbulimi i emrave :)


Fituesi i ketij muaji eshte FLYYYYY !

Në ditët e mia - FLY

mls-cup-trofe.png
gold-fireworks-animated-gif.gif

Me poshte vijojme me pjesemarresit e tjere sipas renditjes

Ditet e mia! - Soulmind
Oret e vona! - Nevertiti
Perse njerezit martohen ne Gusht? - Nicktjeter
Copez shpirti! - Monique
Buzeqesh - LeVoyageur

Duke uruar edhe njehere te gjitheve , ju mirepres ne krijime dhe votime te reja.

Faleminderit!
 

Attachments

 • mls-cup-trofe.png
  mls-cup-trofe.png
  39.8 KB · Shikime: 0
 • gold-fireworks-animated-gif.gif
  gold-fireworks-animated-gif.gif
  1.8 MB · Shikime: 0
 • mls-cup-trofe.png
  mls-cup-trofe.png
  39.8 KB · Shikime: 0
 • gold-fireworks-animated-gif.gif
  gold-fireworks-animated-gif.gif
  1.8 MB · Shikime: 0

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Me ne fund e paska marr voten e 8 :(

hahahahahahaha mos u merzitttt :p


Urime Fly!

Ishin vargje udhtuese dhe shume te bukura!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Dolen emrat?
Se doja te beja tj reagim por sjam aq e pashpirte :p

Fly urime e kendshme poezia
Dhe Nev te lumte dora e vockel :)
 

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Nevi,shume e bukur e jotja.me vjen mire qe te paskam votuar ty :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Urime Fly. Deri me sot ka qene poezia me e bukur e jotja mendoj!(nga cke shkruar me pare)
Urime dhe te tjereve! Per dyshin kam mendu se ka qene e monique ndersa 4 ta me jepte me shume nevertiti ne te. Por paska qene e kunderta.:)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Dhe ky konkurs u mbyll !

Duke ju falenderuar te gjitheve , atyre qe krijuan dhe ndane me ne krijimet e tyre , shpirtin , boten e tyre, por sdua te le menjane edhe votuesit qe na nderuan me cdo vote te dhene, komentet te cilat ndihmojne cdo krijues te permisohet, dhe sigurisht me levdatat e tyre, emocionet qe i falen keto krijime...

Jeni me te miret :)

Tan le te kalojme tek pjesa me e rendesishme e ketij konkursi....zbulimi i emrave :)


Fituesi i ketij muaji eshte FLYYYYY !

Në ditët e mia - FLY

mls-cup-trofe.png
gold-fireworks-animated-gif.gif

Me poshte vijojme me pjesemarresit e tjere sipas renditjes

Ditet e mia! - Soulmind
Oret e vona! - Nevertiti
Perse njerezit martohen ne Gusht? - Nicktjeter
Copez shpirti! - Monique
Buzeqesh - LeVoyageur

Duke uruar edhe njehere te gjitheve , ju mirepres ne krijime dhe votime te reja.

Faleminderit!

Me duhet te them tre fjale/i:


 1. Urime dhe pergezimet per Fly,
 2. Monique me motivon me menyren e shpalljes se fituesve
 3. Ato votat e kota qe rrjedhin dhe qe jane nga brenda do doja te mos rridhnin me :yep:
 

Attachments

 • gold-fireworks-animated-gif.gif
  gold-fireworks-animated-gif.gif
  1.8 MB · Shikime: 0
 • mls-cup-trofe.png
  mls-cup-trofe.png
  39.8 KB · Shikime: 0
 • gold-fireworks-animated-gif.gif
  gold-fireworks-animated-gif.gif
  1.8 MB · Shikime: 0
 • mls-cup-trofe.png
  mls-cup-trofe.png
  39.8 KB · Shikime: 0

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Kitrra edhe une ate mendoj, por meqe skam gje ne dore ..kam dicka tjeter - te mos i llogaris..sic edhe bera :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Kitrra edhe une ate mendoj, por meqe skam gje ne dore ..kam dicka tjeter - te mos i llogaris..sic edhe bera :)

Monique,

Se sdo numerohen nuk do koment por me intrigon fakti i llumit qe shkaktohet me hudhjen e tyre dhe me intrigon perseri fakti se behen po nga ''NE''. :gazet:
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Une kam votuar dicka te krijuar nga Monique?!? Duhet te kem qene me temperature ose me te vertete e ka paska merituar voten :p

Urime fituesit.

hajduti
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Une kam votuar dicka te krijuar nga Monique?!? Duhet te kem qene me temperature ose me te vertete e ka paska merituar voten :p

Urime fituesit.

hajduti

ne te njejten kohe te dy kemi menduar te njejten gje lol .....e tmerrshme cfare alkimie lol lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Flm shume Nick dhe Abis! :)
Faleminderit dhe atyre qe me votuan! :)
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e muajit Gusht

Si u mbyll votimi pa votuar une !!!

Po mire qe paska fituar me i miri !!
Urime fly ! Fluturo kah i çilet lama
Sillju maleve per rreth e veshtro ku i del burimit ama !
 
Redaktimi i fundit:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top