Votoni krijimet e muajit Tetor!

Votoni krijimet e muajit Tetor!

 • Flladi i nje endrre!

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  16
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimet e muajit Tetor!

Pershendetje krijues dhe lexues...

Edhe ky muaj u mbyll dhe sa paradoks te shpallesh fituesin ne kete here!

Ok le mos tju mbaj ne ankth....

Fituesi per kete muaj eshte Monique me Sepse ti me ben te jem ndryshe!

quet-brassees-d-amour-aquarelle-10860793imypx_2041.jpg

Keto per veten time :)


Vazhdojme me rradhe

1.Nje shprese per nje jete! -- Don_Arbas
3.Flladi i nje endrre! -- Nevertiti
4.Serish ky shi, nuk e fshiu dot mallin -- Soulmind
5.Silueta e diellit nen pikat e shiut te tetorit : fillim apo fund?! -- Jana 80


Perfitoj nga rasti tju falenderoj te gjithve per pjesmarrjen dhe sigurisht edhe voten :) ....
Ju pres me krijime te reja edhe per Nentorin....

See u soon!
 

Attachments

 • quet-brassees-d-amour-aquarelle-10860793imypx_2041.jpg
  quet-brassees-d-amour-aquarelle-10860793imypx_2041.jpg
  57.8 KB · Shikime: 0
 • quet-brassees-d-amour-aquarelle-10860793imypx_2041.jpg
  quet-brassees-d-amour-aquarelle-10860793imypx_2041.jpg
  57.8 KB · Shikime: 0

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Votoni krijimet e muajit Tetor!

Shume urime Mon!
Vertet e merituar! :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimet e muajit Tetor!

Urime Mono!..:)
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Votoni krijimet e muajit Tetor!

Urime Monique. E ke mbyt.
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Votoni krijimet e muajit Tetor!

moni urime vertet!
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni krijimet e muajit Tetor!

O Mon si u ndjeve qe shpalle vetveten fituese? A ste erdhi pak zor :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimet e muajit Tetor!

Zor jo..po siklet po

po hajt me kaloi tashi
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni krijimet e muajit Tetor!

Zor jo..po siklet po

po hajt me kaloi tashi

Basta un poco di zucchero e la pillola va giù, va giù

Hajde na qeras me ndonje gje :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimet e muajit Tetor!

Basta un poco di zucchero e la pillola va giù, va giù

Hajde na qeras me ndonje gje :p

jo boll embelesira sot se do vdes
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni krijimet e muajit Tetor!

Po kush tha embelsira moj, veç tek sheqeri te rri mendja lol

Te jap nje tequila :p
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Votoni krijimet e muajit Tetor!

Urime, me pelqeu por ta dija qe ishte shkrimi yt, do te mungoja ne votim!

hajduti
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni krijimet e muajit Tetor!

Urime, me pelqeu por ta dija qe ishte shkrimi yt, do te mungoja ne votim!

hajduti


iiii sa i keq! Ngordhç, se dhe pa voten tende do kish fituar Moni.
 

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni krijimet e muajit Tetor!

Hajdut,mos u pendo se,e meritoi fitoren..edhe voten :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimet e muajit Tetor!

Te gjithve nga nje kshu...pervec atyre qe i bien pishmanit!

istock_000036363252_small.jpg
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Votoni krijimet e muajit Tetor!

Nuk thash qe nuk e meriton, perkundrazi, eshte i arrire dhe i ndjeshem si krijim, por, por, une do te kisha munguar ne votim, kaq.

hajduti
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimet e muajit Tetor!

Nuk thash qe nuk e meriton, perkundrazi, eshte i arrire dhe i ndjeshem si krijim, por, por, une do te kisha munguar ne votim, kaq.

hajduti

e mire mos u merzit, po deshe e heq edhe si vote ...por sic tha Didi nuk ndryshon rezultati ........e qepa

Tequila prape nuk meriton!
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni krijimet e muajit Tetor!

Ngordhç o Hajdut, ty veç krip do te japim. Po as ate se meriton hiç. lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimet e muajit Tetor!

Ngordhç o Hajdut, ty veç krip do te japim. Po as ate se meriton hiç. lol

lere mi ti futet detit ...kripen tone jo
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Titulli: Votoni krijimet e muajit Tetor!

Urime urime Monique! Mua me ka pelqyer aq shume ky shkrimi sa ç'te te thom! Dhe na sill prape shkrime te tilla. :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top