Votoni Krijimet e Prillit!

Votoni Krijimet e Prillit!


  • Totali i votuesve
    20
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

Se harrova.
NEvi duhet te na thuash kush ka cuar 1-shin se une pasi e lexova kam frike se eshte nis per ndonje vetvrasje! Per me teper dhe kostumin e paska vesh ne fund e qenka gati :p

Po pse a ka akoma cuna qe vuankan kaq shume per dashurine e nje vajze?!

Po te 8-ta pse mbante winter flower ai? Ajo goca kishte shoqeri me ate cunin me kemish apo jo? :p
 
Redaktimi i fundit:

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

Nick,them te shohesh trurin tend me pare,pastaj dil kontrollo trurin tim,apo te ndonje tjetri.

Passion,te lutem lexoje shkrimin tim me siper,dhe kupto qe ishte nje pergjigje e dhene soul,qe nuk pati lidhje me voten,dhe as nuk u shpreha qe do votoja autorin.
Nese kam permendur autore e kam pasur me shaka,dhe jo se une votoj per autorin.se te jete per autore,nick voten time nuk e merr kurre por ja kam dhene duke vlersuar shkrimin.keshtu qe mos u kapni mbas shakave per te gjykuar te tjeret si jane :)
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

Votova 3.

Eh cka t'bon dashnia. :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

Sa per reale,vetem kjo 8 nuk ka pike te vertet brenda.eshte tamam si filmat imagjinar qe sheh pesti :p
Por cuditerisht antaret pelqejn keto imagjinatat qe nuk lidhen kerkund me realen :)

si perfundin a votove a jo se e morem vesh qe je edhe kritik arti.
une votova 6 ...thjesht me pelqeu.

shnet
 

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

Po ju a heq merakun,se ishit ne merak per voten time.
Vota ime shkoi per 5,sepse me pelqen.
 
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

Postimet jashte teme u cuan ne kosh!

Mos e beni bajat dhe tek letersia se ska lezet!
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

Te dashur antare dhe 9 dite na kane ngelur nga mbyllja e sondazhit

Votoni votoni votoni

OMG sa seksi ndihem kur e them kete, si Nevi :D
 

Levina

L.E.V.I.N.A
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

I lexova te gjitha krijimet, me pelqyen shume. Kete here dua te vecoj kryesisht Krijimin Nr. 1, eshte shume i vecante. Me shume se sa mesazhi qe percjell, eshte e bukur menyra e shkrimit, Me kujton shkrimet e Migjenit jo vetem nga ana dialektike, por dhe ne menyren e te shprehurit. Votoj nr 1, si nje risi ne kete rubrike.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

Ej njerez te mire :)) Si jini?

A kemi ndonje vote me ,per kete muaj.
Ditet e sondazhit ngadale ngadale po i afrohen fundit.
vota juaj ,vlersim per konkursin tone :)
Flm!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

Nev kur hapen kutite sepse dua te jap urimet e mia zyrtarisht per shkrimin nr 1, eshte ai fituesi.
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

E fundit... me pelqeu pak me shume se tjerat
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

kur hapen kutite se jemi plot kuriozitet :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

Fly neser mjes :)
Wow po eshte mbyllur sondazhi sot pasdite :)
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

dhe mua me duket sikur i vonojne ca si shume ...:D
ka nje jave qe keshtu qendron rezultati :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

Wow kur hap sondazhin vendosen ditet,une vendos 15 dite zakonisht .
Pastaj nuk bej dot asnje lloj editimi apo ndryshimi ne sondazh nga momentin qe hapet dhe pastaj.
Me vjen keq ,se me deshire do e beja.
Une ju thash shume here votoni,votoni votoni ,mos harroni ahhaha :)
Naten nga mua,neser do njihemi edhe me autoret :)
Qendroni me Ne :)
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

pergjithesisht nje jave eshte votimi,dy jave me duket e tepert mendoj
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

Me vjen keq pse nuk e pata edhe ni vot me votu krijimin tim lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

Miremengjesi!

Ja ku erdhi dhe data ,ne te cilen njihemi me emrat e autorve qe kane derguar krijimet tona. Gjithashtu dhe me krijimin fitues;

Krijimi fitues per kete muaji eshte krijimi ; Winter flower -Shkruar nga Nicktjeter..:)

Urime e dashur Nick ,dhe sa me shume fjolla letrare dhe krijime nga dora jote uroj..!!
Krijimet e tjera perkatesishte jane shkruar nga;

1-Pa jete--Fly!

2-"Postim nga Engjelli"--‎Monique!

3-Hajde ne prill-- ‎Vvetoni!

4-Eja--Soulmind!

5-Ditari i Nje Vajze--Arlea!

6-Uragani im--Abis!

7-Errsira qe nuk mbulon cdo gje .--Arfenilla!

8-Winter flower--Nicktjeter!

9-Rruget e kujtimeve.--Nevertiti!

Duke ju falenderuar perzemersisht per dergimet tuaja,mbyllet ketu ky sondazh per muajin qe sapo lame pas; Prillin.

Per te pritur krijimet tuaja per muajin ne vazhdim me temen;
Maj- Kur lulet kompozojne..!

Ju pershendes,paci nje te diell te kendshme!

--
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

Urime fitueses,shume te bukura dhe tjerat
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

E hape thesin, he te lumte
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

Faleminderit për votën Haver. Në përgjithësi ka qenë jo shumë e lehtë të fshehësh pranë ndjenjave të një adoleshenteje që nuk di gjë tjetër pos të dashuroj si e çmendur. Sepse vetëm ato kur dashurojnë shkruajnë pa rregulla, vetëm shprehin. Se paku ty të mashtrova :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

Dashka me ber falenderimet per votuesit?

Falenderoj Nick dhe Levina, si dhe ata qe ju dridhej dora semos votonin padashje :p
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Prillit!

Urime nicktjeter !
Urime te gjithve ishin vertet te bukura
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top