Votoni Krijimet e Qershorit!

Votoni Krijimet e Qershorit!

 • I falem qytetit tim

  Votat: 0 0.0%
 • Qyteti rreze bjeshkes...

  Votat: 0 0.0%
 • Kujtime bjeshke!

  Votat: 0 0.0%
 • Mos hesht me!

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  24
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Tani hedh gurin edhe fsheh doren.
Nese flet per ata qe kane votuar une tu pergjigja per voten time personale.

E thjeshte.

Nuk ka lidhje pra Nick...nese e ke votuar apo jo...Ne fakt se pash fare emrin tend ne liste ose ndoshta dhe e pash por se mbaja mend,ti ma kujtove tani.Komentin tim kam dashur ta bej qe heret kur u hap konkursi i ketij muaji por sgjeja kohen ose harrohesha...Edhe ashtu kemi te drejten e fjales eshte votuar apo jo nje shkrim nga dikush kshu qe skishe pse e merrje kaq personale :)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Nuk ka lidhje pra Nick...nese e ke votuar apo jo...Ne fakt se pash fare emrin tend ne liste ose ndoshta dhe e pash por se mbaja mend,ti ma kujtove tani.Komentin tim kam dashur ta bej qe heret kur u hap konkursi i ketij muaji por sgjeja kohen ose harrohesha...Edhe ashtu kemi te drejten e fjales eshte votuar apo jo nje shkrim nga dikush kshu qe skishe pse e merrje kaq personale :)

Se kam marre personale. Por te japesh nje opinion mbi opinionin e te tjereve kur nuk i eshte i sakte, atehere une fola
ate tjerer bejne cte duan
Gjithmone ne kuadrin letrar e ska gje per personale ketu eshte dialog.
 

ZHIGO

...
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

11." Syte humbasin nen pikat e shiut "

Prisja nje fund dhe fillim me ndryshe duke u bazuar cfare ka ne brendesi shkrimi , duhet te fusje nota pak me me alegria dentro . Duke marre parasysh qe fillimi behet i monoton humbet dhe deshiren per te vazhduar qe te lexosh sepse nuk te nxit ate shqisen e imagjinates por te jep pershtypjen e nje tregimi te rendomte . Pjesa tjeter e kendshme per tu lexuar, te rremben ,

P.S E mbaj fjalen,
edhe pse pak e sakt :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Ju lutem muajin tjeter na jepni 2 vota :p

Pasi dua sh keq te votoj 5.Kujtime bjeshke! Dhe fjalite te terheqin njera pas tjetres. Sikur mezi pret te lexosh, he cdo ket treguar me pas.

Poezia dy me duket sh njesoj me poezine 1. Jane sh pershkruse, i therrasin, e i flasin qytetit.. Mire :)

Poezia tre me kujton krijimet me strofa kur ishim studente. E kendshme.

M'kan ngel dhe 3 shkrime ti rilexoj se s'me kujtohen qe te them c'me percollen :D.
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Shyqyr qe paska shkuar barazim se mendova se do fitoja prap.
Po turp sju vjen? Dal un nga hici e ju mar konkurset rradhe? :p

Apo me njohet doren e nga dashuria me votoni :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

5. اa eshte "bageti e imte"??
9. Ky shkrimi me sjell ndermend ate faqen Humans of New York qe kap historite e njerezve neper qytet. Ndryshe nga shkrimet e tjera ku fokusi eshte tek pershkrimi i qytetit, autori perqendrohet tek njerezit qe bejne qytetin. Me pelqeu shkrimi….i shkurter por qellon on point!
10. S’me duket poetik si shkrim. Ky/kjo qe i çon sms, por nga ana tjeter i thot shif i çik kte foton ne pc…ky/kjo tjetra qe merr ne telefon pa numer…s’me transmeton gje.
6 & 7 me pelqyen aq shume saaa, dhe me ben nostalgjike. S’di kujt t’ja jap voten nga kto te dyja. 6 me kujton Tiranen. Kjo pjesa ‘aty komshiu eshte kujdesur si nene e babe, aty me celes ne qafe ke lozur pa frike, aty ckishte njeri e ndante me te gjithe, aty mesove eren e kafes, aty mesove c'eshte rracioni, heshtja, persekucioni, besimi dhe puna qe fillove ti njihje pa u bere fjale...’ perle njehere. S’di as ca fjale tjeter me then, thjesht me terhoqi direkt.
Kurse kur po lexoja 7 po me shfaqeshin para syve ca imazhe nga femijeria ime…ajo pjesa e burimit, perroi, pjeshka ne mes te kopshtit, kulaci….ufff c’na bet, moret vesh! Me ngjalli emocion edhe ky shkrim.
 

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Si ecin dy shkrime paralel.vota ime do bente qe njera te dal pak me siper,por ...
 

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Une nuk komentoja sepse njehere qe permenda emra une,mu versulet.une nuk kam shpirt krijuesi,ndaj them qe instikti yt gabon :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Une nuk komentoja sepse njehere qe permenda emra une,mu versulet.une nuk kam shpirt krijuesi,ndaj them qe instikti yt gabon :p

Po ben burri keshtu?
Mu versulet e ika thote
Ia aty te rrije e te permendje me sh emra nga inati lol

Ama nqs ske dore per krijim bam bam 1+1 :p
 

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Mua me erdhi me shume inat se kot ja futa,se ta dija kujt i ishte ai krijim nuk isha ndjere hic :p :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Une kesaj radhe kam me e lene voten te shkoj kot :p

ii koprrac!:cek:
un akoma nuk kam votu .po e pres fundin per te prish rendin lol por me vjen keq se askush nuk qenka nga fshati ne keto shkrime!ee fshatari co her ngelet fshatar dhe katundar:girlshok:vetem Aferdita prap ne fshat ngeli:chh
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Heres tjeter s´votoj pa post Drejtori!

Shume krijime te kendshme,mos u demoralizoni ju qe s´keni marre vota,te kisha mundesi votash do kisha votu 4/5,ama 1 duhet vecuar ne te tilla raste.
Flm per kohen qe keni kushtuar per te shkruar!
 

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Heres tjeter s´votoj pa post Drejtori!

Shume krijime te kendshme,mos u demoralizoni ju qe s´keni marre vota,te kisha mundesi votash do kisha votu 4/5,ama 1 duhet vecuar ne te tilla raste.
Flm per kohen qe keni kushtuar per te shkruar!
Te kishe pasur me shume vota,do kishe votuar 4/5-ne,dhe ne fund votove 6..interesante :)

Une nuk votoj gje pa me dhene nje thes me miell.pse kot ta jap voten une? Jo ska :p :p
 
Redaktimi i fundit:

Aki

misfit
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Heres tjeter s´votoj pa post Drejtori!

Shume krijime te kendshme,mos u demoralizoni ju qe s´keni marre vota,te kisha mundesi votash do kisha votu 4/5,ama 1 duhet vecuar ne te tilla raste.
Flm per kohen qe keni kushtuar per te shkruar!

E ti rrofsh qe na nderove e votove, e leri nazet e shko shkruaj gje, behu e ti mes autoreve :p

Te kishe pasur me shume vota,do kishe votuar 4/5-ne,dhe ne fund votove 6..interesante :)

Une nuk votoj gje pa me dhene nje thes me miell.pse kot ta jap voten une? Jo ska :p :p

Mbase ka thene 4-5 krijime tjera, mbase ka thene, pos 6-es do votonte dhe tjera, po ti leri anetaret rehat me komentet e tyre e hidh voten se t'i shkula floket :p
 

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Jo,se nuk i thash gje.edhe une si ai,pelqej 4-5 shkrime,vecoj 6,voten nuk ja jap asnjerit :p
 

Aki

misfit
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Jo,se nuk i thash gje.edhe une si ai,pelqej 4-5 shkrime,vecoj 6,voten nuk ja jap asnjerit :p

Ti pelqeji gjitha nese do, por pasi vecon nje, votoje, ska rendesi cila, por mos e harxho voten e mos bej shume naze :)
 

LoSsT

VIP
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Une votova Qytetin tim, hallall e paste kush e ka shkrujt, po nje gje spo marr vesht si dalin ne skene votuesit e rinj (1 ditore), dhe turp me ndere me thene kush e ka ate Kenge e Korbit, qe do me fitu me korrupsion :p . He se shaka bej, korrupsion po ben Edi Rama me shoke dhe populli po e ha, ne spo e hajme per nje votim poezie.
Me korrupsion pa korrupsion, le ta fitoi kush te fitoi me i shkathti.
 

dangerous

* * * *
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

@ ...vet e deshem keshtu e ja dham (kush ja dha) votat të mos ankohemi tani ...marr nga Morning Show ..te fitoj më i miri duke vjellur votat .
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Pasi i rilexova e njehere per te qene me e sigurt ne voten time..Me terhoqi vemendjen 7-ta ''Nje udhetim ne kohe'' ,le ta marre lumi perfundimisht...vota ime shkon per 7-en :D
 

Aki

misfit
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Ca t'u them une juve, plot 25 vota (ate gocen e veteproklamuar 15 vjecare shohim sa do e quajme me vetem 3 postime te bera), pse jeni kaq te mrekullueshem ju. Bravo, ju lumte, s'kam ca tu jap shume, po e keni nga nje puthje nga une te gjithe e :)

Pervec atyre qe skane votuar. Dmth Arfe, Veton, Abis mos mendoni qe sju shoh qe votoni Fotomanine e neve jo. Mos beni shume naze e votoni, e kshu :p

P.S. Didi, mos mendo se te kam harruar e :p
 
Redaktimi i fundit:

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Ca t'u them une juve, plot 25 vota (ate gocen e veteproklamuar 15 vjecare shohim sa do e quajme me vetem 3 postime te bera), pse jeni kaq te mrekullueshem ju. Bravo, ju lumte, s'kam ca tu jap shume, po e keni nga nje puthje nga une te gjithe e :)

Pervec atyre qe skane votuar. Dmth Arfe, Veton, Abis mos mendoni qe sju shoh qe votoni Fotomanine e neve jo. Mos beni shume naze e votoni, e kshu :p

P.S. Didi, mos mendo se te kam harruar e :p

Po ne qe nuk kemi votuar,marrim naj puthje apo hic ? :(
 

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Une dje shikova 26 votues,sot 25..se mos me keni prekur voten :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Une dje shikova 26 votues,sot 25..se mos me keni prekur voten :p

Abis , nuk eshte prekur vota e antareve qe jane te rregullt, u hoq vetem nje vote nga nje antare e rregjistruar ne daten 24 e cila nuk mund te konsiderohet .

klm
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Ca t'u them une juve, plot 25 vota (ate gocen e veteproklamuar 15 vjecare shohim sa do e quajme me vetem 3 postime te bera), pse jeni kaq te mrekullueshem ju. Bravo, ju lumte, s'kam ca tu jap shume, po e keni nga nje puthje nga une te gjithe e :)

Pervec atyre qe skane votuar. Dmth Arfe, Veton, Abis mos mendoni qe sju shoh qe votoni Fotomanine e neve jo. Mos beni shume naze e votoni, e kshu :p

P.S. Didi, mos mendo se te kam harruar e :p

Po behet nami kete muaj, ca ka nddhur?! lol

Nuk kam harruar joo, jam mes dy shkrimeve, kam dhe 2 dite kohe. :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top