Votoni Krijimet e Qershorit!

Votoni Krijimet e Qershorit!

 • I falem qytetit tim

  Votat: 0 0.0%
 • Qyteti rreze bjeshkes...

  Votat: 0 0.0%
 • Kujtime bjeshke!

  Votat: 0 0.0%
 • Mos hesht me!

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  24
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Po behet nami kete muaj, ca ka nddhur?! lol

Nuk kam harruar joo, jam mes dy shkrimeve, kam dhe 2 dite kohe. :D

Didi vota e kesaj caramolina u hoq, thjesht WXP si hiqte dot emrin....nese e sheh jane vetem 4 vota ne ate krijim dhe jo sa realisht eshte numri i antareve.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Didi vota e kesaj caramolina u hoq, thjesht WXP si hiqte dot emrin....nese e sheh jane vetem 4 vota ne ate krijim dhe jo sa realisht eshte numri i antareve.


E pash mbasi kisha postuar, prandaj hoqa edhe pjesen ne lidhje me te. :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Aki kam koh edhe pak te mendoj kujt tja shes voten
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Ta dini a... se edhe un votova ! :)


Une do kthej dicka permbys qe votove! :D Weee, thash une ka dicka ky muaji, ska mundesi. lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Ca behet mo ktej?
Keto krijimet me zero vota kshu do i lini?
He pra ma votoni ,se ska lezet ,japjauni nga nje vote hahahahaa.
 
Redaktimi i fundit:

Element

Anëtar i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Une do kthej dicka permbys qe votove! :D Weee, thash une ka dicka ky muaji, ska mundesi. lol

Me siguri nje gotë do e kthejsh permbys :D

Me te vertet kesaj rradhe me pelqeyen shume , e tash na ka mbet me "zbulu" misterin e inspirimit te autoreve :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Dhe un votova?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Me siguri nje gotë do e kthejsh permbys :D

Me te vertet kesaj rradhe me pelqeyen shume , e tash na ka mbet me "zbulu" misterin e inspirimit te autoreve :)
Element,duam dhe voten tende atje tek fotomania... Ti ke sy per fotografi prandaj mos nguro
 

Aki

misfit
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Nje perkujtim per ata qe s'kane votuar, neser ne mengjes mbyllet sondazhi, keshtu qe mos harroni te votoni :)
 

Aki

misfit
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Asnje vote ekstra, epo kshu eshte kur Didi e le per moment te fundit :p

Ok une te dergoj puthjen per votuesit pas numrit 24, se ua kisha borxh mos i ndaj nga te tjeret :)

Tani do i le rradhen Monit t'i shpalle autoret, sot...ose neser :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Pershendetje te nderuar Krijues !

Edhe ky muaj u finalizua dhe mbi te gjitha me sukses.
Duke ju uruar te gjithe pjesemarresve vetem te mira dhe Pena juaj kurre mos shterofte , po prezantoj te gjithe krijuesit dhe sigurisht edhe fituesin e ketij muaji.

Me shume kenaqesi ju prezantoj fituesin e ketij edicioni ..

Qyteti im- Jana80
200.gif

Dhe tani te gjithe krijuesit me rradhe :

1.Te perqafoj Qyteti Im! --- Soulmind
2.I falem qytetit tim----Veton
3.Qyteti rreze bjeshkes ----Arfenilla
4.Këngë e Korbit--- Kitrra123
5.Kujtime bjeshke!--- Nevertiti
6.Nje udhetim ne kohe --- Nicktjeter
7.Ky qytet imagjinar ---- Monique
8.I mjeri--- Fly

9.Mos hesht me!--- Abis

Faleminderit te gjitheve dhe ju rikujtoj se kemi muajin Korrik i cili po pret per perkedheljet tuaja .....
 

Attachments

 • 200.gif
  200.gif
  3 MB · Shikime: 0
 • 200.gif
  200.gif
  3 MB · Shikime: 0

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Janaaa!

Ti me paske folur aq bukur per qytetin mi :). Bravo, dhe urime!
 

Abisi

offline✌
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Auguri Jana.vertete shume shkrim i bukur.nuk e votova sepse kishte mjaftueshem vota,keshtu qe vota ime nuk do bente ndonje ndryshim.por me pelqeu shume edhe shkrimi kesaj kacurrelses pa ditur qe paska qene i saj.
 
Redaktimi i fundit:

Aki

misfit
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Urime te gjithe krijuesve, ishit te mrekullueshem kete muaj :)

Pa harruar, urime edhe Monit qe beri nje pune te mrekullueshme ne drejtimin e Konkursit :*
 
Redaktimi i fundit:

Vvetoni

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

I falënderoj të gjithë votuesit e mi. Jeni të mrekullueshëm :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Pershendetje te nderuar Krijues !

Qyteti im- Jana80
200.gif

Dhe tani te gjithe krijuesit me rradhe :

1.Te perqafoj Qyteti Im! --- Soulmind
2.I falem qytetit tim----Veton
3.Qyteti rreze bjeshkes ----Arfenilla
4.Këngë e Korbit--- Kitrra123
5.Kujtime bjeshke!--- Nevertiti
6.Nje udhetim ne kohe --- Nicktjeter
7.Ky qytet imagjinar ---- Monique
8.I mjeri--- Fly

9.Mos hesht me!--- Abis
10.Syte humbasin nen pikat e shiut---Didi


Faleminderit te gjitheve dhe ju rikujtoj se kemi muajin Korrik i cili po pret per perkedheljet tuaja .....

Jana 80 :buqete::puth:te pergezoje per krijim dhe suksesin :lulet::buqete:

Monique, te pergezoje per zgjedhjen e menyres se shpalljes se fituesit :flumengjyra::flumengjyra:Ai mini clipi qe perccjelle shpalljen e fituesit i kendshem :kapele:Respekt!:kapele:
 

Attachments

 • 200.gif
  200.gif
  3 MB · Shikime: 0
 • 200.gif
  200.gif
  3 MB · Shikime: 0

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Faleminderit te gjithve . Eshte nder te kem fituar kete muaj pasi me te vertet kan qene krijime te mrekullueshme. Nuk doja te ndikoja e me vjen keq qe skam komentuar sa kam dashur pasi te gjitha ishin per vend te pare.
Gezohem qe ne ate copez krijimi trasmetova per disa ate cfar ishte e eshte qyteti im..
Kaloni bukur e nje falenderim edhe per nevertitin qe ka krijuar kete teme e mirembajtur per vite si edhe per Monique e aki per kete muaj e kohen ne vazhdim.
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Jana 80 :buqete::puth:te pergezoje per krijim dhe suksesin :lulet::buqete:

Monique, te pergezoje per zgjedhjen e menyres se shpalljes se fituesit :flumengjyra::flumengjyra:Ai mini clipi qe perccjelle shpalljen e fituesit i kendshem :kapele:Respekt!:kapele:

Kitrra123 paralel kemi udhetuar me dit.. kishe nje krijim te bukur , me ne fund lexova nje krijim tendin .. flm qe na dhe ate mundesi te lexojme si edge flm per urimin
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Jana urime e me fitore tjera
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

5,7,9,10 i kisha kuptuar dhe si duket isha e sakte ...

Jana urime dhe frymezime edhe me te bukura me tej! :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Jana po them publikisht ai krijim ishte vertet i perkryer!
Dhe mendoja qe pas atij krijimi ishte dora e Zhigos,pasi ai ka nje pjalm te tille lidhje,spontaniteti ne shkrime.
Shume po shume urime! :))
Te lumte! :* :*
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

I falënderoj të gjithë votuesit e mi. Jeni të mrekullueshëm :)

hahahahahaha, edhe une i bashkohem falenderimit tend,per krijimin tim.
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Urime jana :)

Wow prandaj bere goxha koment ti ngaqe i njohe? Good :)
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Komentova per ndjesine qe me linte ne te lexuar dhe e shpreha sic shpreha mendimin tim e per shkrime te tjera!

Pa lidhje komenti :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Komentova per ndjesine qe me linte ne te lexuar dhe e shpreha sic shpreha mendimin tim e per shkrime te tjera!

Pa lidhje komenti :)

leri llafet e kota, por ndonje krijim do na besh? :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top