Votoni Krijimet e Qershorit!

Votoni Krijimet e Qershorit!

 • I falem qytetit tim

  Votat: 0 0.0%
 • Qyteti rreze bjeshkes...

  Votat: 0 0.0%
 • Kujtime bjeshke!

  Votat: 0 0.0%
 • Mos hesht me!

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  24
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Uaaa pse i Janes paska qene ai shkrim? Urime Jana dhe sa me shume krijime te tjera po kaq te bukura ne vazhdim. :)
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Komentova per ndjesine qe me linte ne te lexuar dhe e shpreha sic shpreha mendimin tim e per shkrime te tjera!

Pa lidhje komenti :)

E kuptoj, ty te "falet" :)
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

leri llafet e kota, por ndonje krijim do na besh? :)

Qysh moj moter ta perkthen tjetri komentin ,qysh ti doje qejfi :p

Sa per krijim kam merakun e te tjereve qe shkruajne se do humbin ne konkurence me mua...phaaa jam e papare pash zotin vecse po me vjen keq me tregu ca talent i pa zbuluar jam! lol

Shaka moj shaka....

Serio me gjithe qejf,pse jo nese mundesha....madje shpesh ua kam ziline (ne kuptimin e mire te fjales) per menyren se si shkruajne dhe e kap veten teksa i lexoj e rilexoj duke i admiruar te gjitha frymezimet pa perjashtim... por per te shkruar nuk besoj se jam aq e mire edhe pse skam marr mundin te shkruaj ndonjehere thjeshte per prove!!! Gjithsesi gjithmone ekziston hera e pare kshu qe ndoshta me lexoni ndonjehere ... :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Qysh moj moter ta perkthen tjetri komentin ,qysh ti doje qejfi :p

Sa per krijim kam merakun e te tjereve qe shkruajne se do humbin ne konkurence me mua...phaaa jam e papare pash zotin vecse po me vjen keq me tregu ca talent i pa zbuluar jam! lol

Shaka moj shaka....

Serio me gjithe qejf,pse jo nese mundesha....madje shpesh ua kam ziline (ne kuptimin e mire te fjales) per menyren se si shkruajne dhe e kap veten teksa i lexoj e rilexoj duke i admiruar te gjitha frymezimet pa perjashtim... por per te shkruar nuk besoj se jam aq e mire edhe pse skam marr mundin te shkruaj ndonjehere thjeshte per prove!!! Gjithsesi gjithmone ekziston hera e pare kshu qe ndoshta me lexoni ndonjehere ... :)

epo jepi...Tento, sepse nese nuk tenton ske nga ta dish....
Ja beje nje sforco dhe e shikojme. Si dihet kurre....cdo kush ka nje bote te tijen brenda vetes..thjesht gjej nje motiv ta pikturosh ne nje tablo plot ngjyra :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Une doja te thoja dicka per 10-ten. Kur e lexova me eshte dukur sh reale. Dhe nqs ka nje fije histori te vertete te ajo do i thoja autorit: ske pse pret. Merre hapin i pari dhe telefono. :) Me kujtoi ca vargje qe shperndahen neper fb. Te mungon dikush merre me telefon. E do dike thuaja, do te shkosh gjekundi udheto...etj etj. Dhe ajo thenia. If you dont like where you are, move. You are not a tree. :p

Mendoj se sh gjera do ishin ndryshe mqs ne do kishim guximin te bejme cdo gje qe do zemra. Shpesh midis asaj qe thuhet dhe asaj qe do donim te thonim apo benim ka nje hapesire te madhe dhe sh ndjenja humbasin.
 
Redaktimi i fundit:

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Pergezimet e mia te sinqerta per te gjithe pjesmarrsit !
Kemi vertet talente ne fv ! Flm qe ndani me ne krijimet tuaja aq te bukura ,
boten tuaj shpirterore aq te pasur !
 
Redaktimi i fundit:

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Ah se harrova te beja nje falenderim per Aria dhe Ultraviolet, mbi te gjitha per kete te fundit sepse dhe nese zihem me te
dhe nese e 'nuhat' qe eshte shkrimi im cdo here e ka votuar :)

Ka dicka te mire ne keto vajza.

Kurse ti kitra jo, komplet i lige je, ti nuk hy ne kete kategori njerezish!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top