Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )


  • Totali i votuesve
    30
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Sot qe i lexova per here te trete, Lol.. DOja te thoja qe shkrimi 2 dhe 4 jane vertet sh realiste dhe sikur na perfshijne dhe neve ne ato rreshta. Me pak fjale tregojne ne nje menyre sh te kendshme diten e gjithsecilit prej nesh, dhe 1 here te vetme ne nje faze te jetes dhe ne kemi patur po ato pyetje apo mendime si ata qe kane shkruar ato vargje. Sot me pelqyen me shume keto te 2-ja.. DO hap nja 2-3 llogari vec per kete konkursin qe tu jap vota tgjithve lol

Nick sa per ato qe kane votuar veten do te te ndihmoj dhe une tu nxjerrim bojen ne fund muaji lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Kam qene dhe ngelem adhurues i eksplorimit te psikologjise njerezore dhe te pershkrimeve te ngjarjeve deri ne imtesi. Me duket se njerezit e tille nuk shkruajne per te tjeret. Thjeshte ata shkruajne per qejfin e vet dhe ketu qendron, per mua, e bukura e nje shkrimi. Stilet ku imtesirat pershkruhen ne cdo nuance dhe te mberthejne ne vete duke mos dashur ta leshosh nga dora per te shijuar cdo germe e cdo germezim.

Thjeshte Sara me terhjek per menyren e te shkruarit duke pritur me kater mendje e kater vesh: He cfare do dali tash? Dhe merr voten time!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

He mo he kastile e beni ju qe te jeni cdo here afer finales me vota =? E?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

uauu Bizh paskemi ballotazh ditore..:)) sa ka dite prap konkursi perpara per votim akoma.
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

un skam votuar, me sa duket vota ime do jete e shenjte, doja te thoja qe un NUK korruptohem
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Fly mos i jep rendesi votes tende shume si vendimtare :p

Se don dite sondazhi te mbyllet do kete shume vota antaresh verdall qe do hidhen besoj hahahaha
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

po mcife si teme ti sa te bejm ndonje lek :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Jam dakord me Cent, tani ky eshte konkurs letersie, prandaj pak perkujdesje per gjuhen duhet.
Nuk them qe te shkruhet gjuha letrare sic duhet por nje minimum. Dhe s'ka ndonje gje te keqe
te rregullosh ndonje fjale tek tuk, neper copezat e sjella nga antaret. I hodha nje sy per mendimin
tim, mire do ishte qe te gjithe te shkruanin njesoj po ashtu edhe gjatesia e cdo shkrimi.

Gjithsesi, tema per te komentuar eshte, te perbuzesh dike vetem se nuk shkruan paster nuk
eshte gje e bukur! Perderisa shkrimet e sjella nuk jane te shkruajtura sakte. Fakti qe Centi ka
shkruar me gabime sdo te thote qe kenveshtrimi i tij duhet te hidhet komplet poshte.

Te gjithe bejm gabime, edhe une po ve duart perpara meqenese kam vite pa kapur nje liber ne
gjuhen shqipe!

Mbas kesaj kthehemi tek shkrimet, disave mezi u rri nga pas, veshtire te lexohen. Gjithsesi dy
vecohen nga te tjerat qe eshte e para dhe e fundit.

Suksese per me tej!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Dhe un kam dash ta komentoj gjuhen letrare. Te pakten te konkursi te ishin me te kujdeshem ama pastaj mendova se dhe ah vete e perdorin nga cel. Eaht e veahtire ti kthehesh rregullimeve me thene tdrejten. Pastaj hajd se me njeri tjetrin jemi i kuptojme fjalet :p..

p.s. po komentoj nga cel sa per dijeni:p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

un skam votuar, me sa duket vota ime do jete e shenjte, doja te thoja qe un NUK korruptohem

Spo te duket sikur po e cmon veten me shume se sa duhet?
Me 28 mbyllet konkursi.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Ju kujtoj qe keni edhe 2 dite kohe votime :)
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

25 vota. Shume mire.

Konkursi po behet gjithnje e me interesant.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

25 vota. Shume mire.

Konkursi po behet gjithnje e me interesant.

Sduhej te shaj konkursin tim :p
Por disa as jane aktiv si anetar...disa as i njohim si te tille :p

Ama jam edhe une e kenaqur me rezultatin :D
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Sduhej te shaj konkursin tim :p
Por disa as jane aktiv si anetar...disa as i njohim si te tille :p

Ama jam edhe une e kenaqur me rezultatin :D

Kjo ndodh sepse sondazhi vihet ne kryefaqe.Dhe anetaret qe hyjne jo si anetar por thjesht per te lexuar terhiqen nga konkursi ndoshta dhe japin voten.. Si dihet :D...
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Mbase...mbase por une e kam mendjen shume djallezore ^__^
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Mbase...mbase por une e kam mendjen shume djallezore ^__^

Mbere te kontrolloj anetaret qe kan votu lol
Anetar qe postojn moj jane.. Une ate e kam vene re tek Fotomania qe thua ti, jo ketu :).. Nejse.. Me mire tani me 26 votues apo si vjet me 5 votues?????????? Hajd rri urt aty
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Me fal kush jane saura dhe inav?

Ok ate forumivirtual e perdor wxp e voton dy here po keto te tjeret kushh jane :p

Pak e sak Soul pak e sak :)

Sot mbyllet votimi meqe ra fjala.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Me fal kush jane saura dhe inav?

Ok ate forumivirtual e perdor wxp e voton dy here po keto te tjeret kushh jane :p

Pak e sak Soul pak e sak :)

Sot mbyllet votimi meqe ra fjala.

Inav? Ska inav mduket aty. Ndersa Saura ajo qe ben statuse moj.. QE i the ti shko tek aktiviteti.. haha. .Nejse.. Sme intereson :) dhe nuk dua te ngrej alibi konspirative asnjeher.. S'u besoj...Me pelqen versjoni qe thash... :D
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

As mua jo aq me pak qe e drejtoj vetr...por kur disa gjera sjane te drejta sme rrine duart

Krijimi nr 2 apo me bejne syte mua.....

Nejse muajin tj do kerkoj bashke me voten dhe koment :p ta dijme qe keto votues ekzostojne :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Kur mbyllet sondazhii ?! :p
Oret e fundittt qe te votonii vraponiiiii :p ahhahahaha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Nick kam nje ide per konkursin e letersis.
Votat qe jepen nga llogari te reja njejavore te hapura dhe qe skan minimumi 10 postime ne forum mos te quhen.
Se di cmendon si ide e dhashe une,por shihe njehere si ide ose pershtatje rregullorje.
 

DeviL

Is Not Here…
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Vota that?!
Po thaset e miell ku jan?!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Sa rob te fiksuar paska pasur ketu lol

Nev sot mbyllet konkursi sia vlen te bejme ndonje ndryshim ama muajin tjeter jam dakort me ty.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Devil ca kish per dislike mos na bej me zemer :p.
-----

Dhe erdhi momenti i shumepritur dhe pse ndodhin cdo here rremuja te vogla ia shpetuam pac dhe kesaj rradhe.

Bella fituesja dhe e them me plot gojen e merituar ( edhe pse sdo doja te kishe votuar veten :mad:)

Duke u nisur nga krijimi i pare i Soulit -Larg dites sime
Krijimi i dyte i Arfenilla-Dje dhe sot
Krijimi 3 bella me -Diell dhe hena tek une.
Krijimi nr 4 i Kila - Dita ime ( e sheh qe me ne fund dhe puna jote vleresohet :) )
Krijimo nr 5 nga Ylli - E urrej qetesine
Dhe ne fund krijimi nr 5 i Neverrtiti me Saran.

Mrekulli.
Ju falenderoj te gjitheve
Bashke shihemi muajin tj me temen "Dikujte i pelqen ngrohte"
 
Redaktimi i fundit:

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Devil ca kish per dislike mos na bej me zemer :p.
-----v

Dhe erdhi momenti i shumepritur dhe pse ndodhin cdo here rremuja te vogla ia shpetuam pac dhe kesaj rradhe.

Bella fituesja dhe e them me plot gojen e merituar ( edhe pse sdo doja te kishe votuar veten :mad:)

Duke u nisur nga krijimi i pare i Soulit -Larg dites sime
Krijimi i dyte i Arfenilla-Dje dhe sot
Krijimi 3 bella me -Diell dhe hena tek une.
Krijimi nr 4 i Kila - Dita ime ( e sheh qe me ne fund dhe puna jote vleresohet :) )
Krijimo nr 5 nga Ylli - E urrej qetesine
Dhe ne fund krijimi nr 5 i Neverrtiti me Saran.

Mrekulli.
Ju falenderoj te gjitheve
Bashke shihemi muajin tj me temen "Dikujte i pelqen ngrohte"

Faleminderit :)
Nick ke te drejte , kam votuar e treta dhe ja dhash vetes voten se mendova se sdo merrja shume duke qene
nje krijim i shkurter e jo histori e detajuar si te tjerat... Konkursin tjeter tani
 

DeviL

Is Not Here…
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Devil ca kish per dislike mos na bej me zemer :p.
-----

Dhe erdhi momenti i shumepritur dhe pse ndodhin cdo here rremuja te vogla ia shpetuam pac dhe kesaj rradhe.

Bella fituesja dhe e them me plot gojen e merituar ( edhe pse sdo doja te kishe votuar veten :mad:)

Duke u nisur nga krijimi i pare i Soulit -Larg dites sime
Krijimi i dyte i Arfenilla-Dje dhe sot
Krijimi 3 bella me -Diell dhe hena tek une.
Krijimi nr 4 i Kila - Dita ime ( e sheh qe me ne fund dhe puna jote vleresohet :) )
Krijimo nr 5 nga Ylli - E urrej qetesine
Dhe ne fund krijimi nr 5 i Neverrtiti me Saran.

Mrekulli.
Ju falenderoj te gjitheve
Bashke shihemi muajin tj me temen "Dikujte i pelqen ngrohte"

Pse ke ashu ti? :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Faleminderit :)
Nick ke te drejte , kam votuar e treta dhe ja dhash vetes voten se mendova se sdo merrja shume duke qene
nje krijim i shkurter e jo histori e detajuar si te tjerat... Konkursin tjeter tani ëë

Joooo :( krijimi yt ish me i bukuri ai qe kam perzemer :D
Ia e nxora sekretin :p haha
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Po un si te konkuroj ktu?

Tema per muajin maj eshte "Dikujte i pelqen ngrohte" eshte nje titull filmi me nje sfond hot le te themi.
Ndaj kete muaj duhen krijime erotike, pa kaluar me banale
Ama kush nuk e gjen veten aty mund te me dergoje dhe nje teme te lire.

Krijimin mund te ma dergoni me nje mesazh privat po ketu ne forum

Gjithseso me date 3 do ua rikujtoj serish :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top