Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )


  • Totali i votuesve
    30
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Tema per muajin maj eshte "Dikujte i pelqen ngrohte" eshte nje titull filmi me nje sfond hot le te themi.
Ndaj kete muaj duhen krijime erotike, pa kaluar me banale
Ama kush nuk e gjen veten aty mund te me dergoje dhe nje teme te lire.

Krijimin mund te ma dergoni me nje mesazh privat po ketu ne forum

Gjithseso me date 3 do ua rikujtoj serish :)

Goxha info me dhe...!
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Beni nai tregim te tipit "3 ore mbas gardhit" por jepini nuanca te bukra. Shpgjenoni me imtesi gardhin, ambjentin, natyren, manaferrat . . . etj etj.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Faleminderit :)
Nick ke te drejte , kam votuar e treta dhe ja dhash vetes voten se mendova se sdo merrja shume duke qene
nje krijim i shkurter e jo histori e detajuar si te tjerat... Konkursin tjeter tani ëë

O Bella, shume nuk e dine(pervec nick dhe Evit qe i mbajne mend keto raste), ama para 3 vjetesh dhe une kam votuar veten tek Fotomania, per nje arsye sh te thjeshte: ME PELQENTE FOTO IME ME SHUME SE TGJITHA ATO QE ISHIN PJESMARRESE ne ato muaj qe kam votuar(se kam ber perher, nja 3-4 here ne gjith vitin, haha).

NE fund te fundit votat jane publike, te gjithe e dime qe emrat do dalin ne fund, keshtuqe te pergezoj per guximin ty dhe te tjeret qe ja jepni voten atij/asaj qe jua don shpirti. :D, pra Vetes, Lol.. Une kam 2 vjet qe tregohem hipokrite e ja jap voten fotos qe me pelqen e 2-ta, jo te pares, se e 1-ra eshte perher e imja lol

PErtej shakase, Urime Bella! Me ka pelqyer jashtzakonisht, dhe shkruaj serish! :)
 
Redaktimi i fundit:

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Urime nga zemra bella. Ja e sheh se cdonjeri nga ne mund te shkruaj ate qe ndjen. Dhe une qe ne fillim i kisha thene Nick...kjo teme eshte e merziteshme per mua sikur ditet e mia...dhe nuk do te konkurroj, por me ne fund e bera hahhahahha edhepse nuk mora asnje vote, bile as voten time qe ia dhash punimit fitues.
 

Kila

VIP
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Urime bella krijim shum i bukur ..
O Nick po u vlersua ok Cent po kjo ami7 se kam lexu naj her kujt i ka ardh keq dhe ka hap llogari me me dhen vote lol..
Sa per votimet vetes apo kto menyrat e thera per te hapur llogari te tjera un sdo e beja kurre ... Pres aq vlersim sa meritoj
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Urime bella krijim shum i bukur ..
O Nick po u vlersua ok Cent po kjo ami7 se kam lexu naj her kujt i ka ardh keq dhe ka hap llogari me me dhen vote lol..
Sa per votimet vetes apo kto menyrat e thera per te hapur llogari te tjera un sdo e beja kurre ... Pres aq vlersim sa meritoj

Jojo ami7 ka kohe ketu dhe eshte aktive madje dhe te ka bere nje koment te bukur fare :))


Kujdes desha ti terhiqja vemendjen kujte akoma se ka kuptuar.
Spo them qe x anetar ka hap llogari ne forum te votoje veten

Ju me dergoni krijime te tjera i shoh une :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Kush ka shkruar Saren?

Une Yell ..:))

Bella suksese e dashur,shkrimi i mrekullueshem,suksese ne muaijt ne vazhdim mos na mungo ne asnje muaij ne kete konkurs me shkrimet e tua. Urime :))
 

Fly

Larguar
Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

po kritiket ku jane ketu?
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Po mendoja se do thoshte: Ia ta kemi len ty :p
Ka qene kritike ajo? Kritiket nuk kenaqen ndonjehere ndersa ajo emocionohet me 3 rreshta
 

London

carpe diem
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Diell dhe hena tek une.
Bella e ka shkru kit ?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

me thuj cilet jan shoket e tu , te them cili je ! eshte nje thenje e bukur kjo :snob: ylli kjo ishte per ty.. edhe me te bukur e ka ber shkrimin Bella:yeah:

Urime bella
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Po mendoja se do thoshte: Ia ta kemi len ty :p
Ka qene kritike ajo? Kritiket nuk kenaqen ndonjehere ndersa ajo emocionohet me 3 rreshta

Epo do ndryshojme shprehje ndonjehere jo gjithmone dic standarte :p lol

Gabim ketu. Kritiket jane thjeshte realista qe kane ndjenja emocionuese :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Po mendoja se do thoshte: Ia ta kemi len ty :p
Ka qene kritike ajo? Kritiket nuk kenaqen ndonjehere ndersa ajo emocionohet me 3 rreshta

Une di dicka: Kritiket e mirefillte, e njohin mire zhanrin ne te cilin kritikojne. Dhe pikerisht pse e kuptojne tere ate bote te xy arti apo fushe, u ndodh qe te hedhin ne plehra 100 faqe shkrim dhe te mallengjehen me 1 fjali shkrim!

Sipas kendveshtrimit tim kj pune!
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Une di dicka: Kritiket e mirefillte, e njohin mire zhanrin ne te cilin kritikojne. Dhe pikerisht pse e kuptojne tere ate bote te xy arti apo fushe, u ndodh qe te hedhin ne plehra 100 faqe shkrim dhe te mallengjehen me 1 fjali shkrim!

Sipas kendveshtrimit tim kj pune!

sme kuptove thelbin, nese do ishte qe do varej cdo gje nga kjo pjese sdo ishte botuar asnje liber por po thoja qe kerkojne "gabime" dhe aty ku mbase sjane, kerkojne gjithmone dicka me teper pavarsisht nese ju pelqen apo jo.
Ke pare ndonje kritik te thote "bravo"? nqs po, sa shpesh mund te ndodhi kjo?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Ndersa une fly-jo thelbin e pata qe ketu ne fv dhe virtualite pergjithsi kam pare shume kritike qe as ja kan haberin e asaj qe kritikojne :D. Gjthss po ti kesh ndjek konkurset e fvse (u beme 3 vjet me ket pune) kemi patur dhe kritike. Madje dhe ne kete teme kane kritikuar...
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Une Yell ..:))

Bella suksese e dashur,shkrimi i mrekullueshem,suksese ne muaijt ne vazhdim mos na mungo ne asnje muaij ne kete konkurs me shkrimet e tua. Urime :))

Eshte shkrimi im i preferuar dhe u zhgenjeva ca me votat...per te disaten here ne kete konkurs. Shije te cuditshme. Shkrimet e tjera mu duken crap kete here (meqe po kerkoni kritika) .

I pari eshte shume perserites dhe i lodhshme (kam vene re qe cdo muaj ka nga nje te tille) .
Dje dhe sot- ndalova ta lexoj qe ne rreshtin e dyte se ka shkruar shume keq.
Shkrimi fitues- jo, ste kuptoj qe ne rreshtin e pare.
Dita ime- nje bipolar e ka shkruar? ne nje rresht ke gjithe boten tende dhe ne rreshtin tjeter nuk e di kush je, shume konfuzuese.
E urrej qetesine- eshte perpjekur por, shkrim i varfer mbetet

Nick, nuk do besh publik emrat e pjesemarresve ?

P.S Lum ju qe pelqeni cdo gje qe lexoni. :)
 
Redaktimi i fundit:

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Duke u nisur nga krijimi i pare i Soulit -Larg dites sime
Krijimi i dyte i Arfenilla-Dje dhe sot
Krijimi 3 bella me -Diell dhe hena tek une.
Krijimi nr 4 i Kila - Dita ime
Krijimo nr 5 nga Ylli - E urrej qetesine
Dhe ne fund krijimi nr 5 i Neverrtiti me Saran.
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Eshte shkrimi im i preferuar dhe u zhgenjeva ca me votat...per te disaten here ne kete konkurs. Shije te cuditshme. Shkrimet e tjera mu duken crap kete here (meqe po kerkoni kritika) .

I pari eshte shume perserites dhe i lodhshme (kam vene re qe cdo muaj ka nga nje te tille) .
Dje dhe sot- ndalova ta lexoj qe ne rreshtin e dyte se ka shkruar shume keq.
Shkrimi fitues- jo, ste kuptoj qe ne rreshtin e pare.
Dita ime- nje bipolar e ka shkruar? ne nje rresht ke gjithe boten tende dhe ne rreshtin tjeter nuk e di kush je, shume konfuzuese.
E urrej qetesine- eshte perpjekur por, shkrim i varfer mbetet

Nick, nuk do besh publik emrat e pjesemarresve ?

P.S Lum ju qe pelqeni cdo gje qe lexoni. :)

:D shkrimi im Dielli dhe Hena tek une.

Eshte nje pershkrim i jetes se jetuar, momenteve kur ke qene e mbytyr nga vetmia, kur gjerat shkojne keq e ti kapesh me dike me siper teje, ate qe eshte i ulur ne ate qiell...kerkon te kujtosh sesi erdhe deri ketu..... rrugen qe ke ndermarre dhe kur vjen ky cast qielli nuk eshte me i zi... por ti kujton njerzit qe ke njohur, eksperiencat jetesore, dashurite, pasionet, afeksionet, kujton se cke mesuar e cfare ke pesuar ne tere keto vite... keto jane udhetimet qe ben njeriu edhe nese nuk merr kurre nje avion,autobus apo tren :p :D

Per ata qe nuk e kane kuptuar...se kam pasur edhe ditelindjen e kam bere nje bilanc jete ahahha ;)

 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Pse sjeni aktiv para se te mbyllet sondazhi ee :p
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire ):D shkrimi im Dielli dhe Hena tek une.

Eshte nje pershkrim i jetes se jetuar, momenteve kur ke qene e mbytyr nga vetmia, kur gjerat shkojne keq e ti kapesh me dike me siper teje, ate qe eshte i ulur ne ate qiell...kerkon te kujtosh sesi erdhe deri ketu..... rrugen qe ke ndermarre dhe kur vjen ky cast qielli nuk eshte me i zi... por ti kujton njerzit qe ke njohur, eksperiencat jetesore, dashurite, pasionet, afeksionet, kujton se cke mesuar e cfare ke pesuar ne tere keto vite... keto jane udhetimet qe ben njeriu edhe nese nuk merr kurre nje avion,autobus apo tren :p :D

Per ata qe nuk e kane kuptuar...se kam pasur edhe ditelindjen e kam bere nje bilanc jete ahahha ;)


Highly decoded. :p
Kam shume pretendime kur behet fjale per fiction.

Pergezime, gjithsesi :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top