• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )


 • Totali i votuesve
  30
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Eshte shkrimi im i preferuar dhe u zhgenjeva ca me votat...per te disaten here ne kete konkurs. Shije te cuditshme. Shkrimet e tjera mu duken crap kete here (meqe po kerkoni kritika) .

I pari eshte shume perserites dhe i lodhshme (kam vene re qe cdo muaj ka nga nje te tille) .
Dje dhe sot- ndalova ta lexoj qe ne rreshtin e dyte se ka shkruar shume keq.
Shkrimi fitues- jo, ste kuptoj qe ne rreshtin e pare.
Dita ime- nje bipolar e ka shkruar? ne nje rresht ke gjithe boten tende dhe ne rreshtin tjeter nuk e di kush je, shume konfuzuese.
E urrej qetesine- eshte perpjekur por, shkrim i varfer mbetet

Nick, nuk do besh publik emrat e pjesemarresve ?

P.S Lum ju qe pelqeni cdo gje qe lexoni. :)
:D shkrimi im Dielli dhe Hena tek une.

Eshte nje pershkrim i jetes se jetuar, momenteve kur ke qene e mbytyr nga vetmia, kur gjerat shkojne keq e ti kapesh me dike me siper teje, ate qe eshte i ulur ne ate qiell...kerkon te kujtosh sesi erdhe deri ketu..... rrugen qe ke ndermarre dhe kur vjen ky cast qielli nuk eshte me i zi... por ti kujton njerzit qe ke njohur, eksperiencat jetesore, dashurite, pasionet, afeksionet, kujton se cke mesuar e cfare ke pesuar ne tere keto vite... keto jane udhetimet qe ben njeriu edhe nese nuk merr kurre nje avion,autobus apo tren :p :D

Per ata qe nuk e kane kuptuar...se kam pasur edhe ditelindjen e kam bere nje bilanc jete ahahha ;)

 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Pse sjeni aktiv para se te mbyllet sondazhi ee :p
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire ):D shkrimi im Dielli dhe Hena tek une.

Eshte nje pershkrim i jetes se jetuar, momenteve kur ke qene e mbytyr nga vetmia, kur gjerat shkojne keq e ti kapesh me dike me siper teje, ate qe eshte i ulur ne ate qiell...kerkon te kujtosh sesi erdhe deri ketu..... rrugen qe ke ndermarre dhe kur vjen ky cast qielli nuk eshte me i zi... por ti kujton njerzit qe ke njohur, eksperiencat jetesore, dashurite, pasionet, afeksionet, kujton se cke mesuar e cfare ke pesuar ne tere keto vite... keto jane udhetimet qe ben njeriu edhe nese nuk merr kurre nje avion,autobus apo tren :p :D

Per ata qe nuk e kane kuptuar...se kam pasur edhe ditelindjen e kam bere nje bilanc jete ahahha ;)

Highly decoded. :p
Kam shume pretendime kur behet fjale per fiction.

Pergezime, gjithsesi :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top