Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)


  • Totali i votuesve
    18
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Aver

.
V.I.P
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Ylli ti paske qene me ate 'erresiren' mer?!

Ma ke borxh 1 dite. Ate diten qe ma prishe kur e lexova! :p

Urime urime :)
 

E3

Anëtar i Nderuar
V.I.P
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Mua me pelqeu : 5-) Lulet e qershise nga Nevertiti
sec kisha nje nuhatje qe ishte truri jot aty brenda :)
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Urime Yllo, i shkruke bukur historite.
SHpresoj qe tani te fitosh nji fshese me korrent.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

MIREMENGJESI!

Ju falemnderit te gjitheve per urimet.

Meqe Nicktjeter, e dinte historine e shkrimit tim, dhe ua ka thene qe anetaret qe postuan temat jane mire te gjithe une do ua them burimin e inspirimit per kete shkrim.

Eshte ngjarje e vertete, perjetim i sakt i nje te afermit tim qe vertet vdic nga kanceri. E tere historia eshte rikthim mbrapa per 10 vite. Me vie keq per shqetesimin qe ju krijova, nuk ishte ai qellimi im, por kisha qellim te ju sjell dicka qe e kam ndjere ne thellsine e zemres sime dhe ta ndaj se bashku me ju.
 
Redaktimi i fundit:

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Mos e vrij mendjen Yllo. Muajin tj sjell dicka me te mire
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Mos e vrij mendjen Yllo. Muajin tj sjell dicka me te mire

Nick...."Dita ime" mund te jete teme monotone, ashtu sukur qe edhe i kam ditet qe i ngjaje njera tjetres si veza-vezes...me mire te bej pushim kete muaj.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Yll, pergezime per fitoren ne kete muaj :kapele:
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Yll, pergezime per fitoren ne kete muaj :kapele:

Falemnderit kitrra
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

MIREMENGJESI!

Ju falemnderit te gjitheve per urimet.

Meqe Nicktjeter, e dinte historine e shkrimit tim, dhe ua ka thene qe anetaret qe postuan temat jane mire te gjithe une do ua them burimin e inspirimit per kete shkrim.

Eshte ngjarje e vertete, perjetim i sakt i nje te afermit tim qe vertet vdic nga kanceri. E tere historia eshte rikthim mbrapa per 10 vite. Me vie keq per shqetesimin qe ju krijova, nuk ishte ai qellimi im, por kisha qellim te ju sjell dicka qe e kam ndjere ne thellsine e zemres sime dhe ta ndaj se bashku me ju.

Mu sme shqetesove hic, se qe n'fillim e dija qe e ke shkruajtur ti. Njihet dora e anetarve tashme ylli! :).. Gjthss si kete por dhe poezite qe ke ne forum, them se tregojne qe e ke sh pasjon letersine!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Soul,

Kam deshire te shkruaj, por me shume ne fushen e poezise. Mirepo ne FV po e provoj vehten edhe ne fushen e tregimeve te shkurtera, eseve dhe te ngjajshme.
Uroj qe ju anetare te nderuar te jeni te kenaqur me ate qfar sjell une ne fushen e letersise dhe e cmoj pa mase vleresimin tuaj.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Pse genje kot o Soul

Se nuk e le gjetur direkt madje as pas direktit :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Tani mos i nxjerr te gjitha. :p. Vertet kam thene vetoni njeher se mu kujtua nje ditar i nje vogelushje te shkruar nga ai dhe thash se ka te veshtir te futet ne personazh te jashtem nga vetja. E me vone thash jo jo esht ylli. Ti me the se ke gjet asnjerin. Ama tek e para paskam gabuar.kam menduar se ka qene Princesha jo vetoni.

Moj cne ngelem ne ket teme dhe pse esht mbyll?? Ke ber magji ti mduket.Lol...

P.s. kur hapet konkursi tjeetr?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

lol
magji u kam bere te gjitheve qe me doni aq sh :p

Me 14 si cdo muaj :)
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Urime fitusit.

Shkrimin e1 ne lexime te pare e kam njohur se eshte shkrujt nga ti Vv ose te njoh shum mire ose je leht i dallushem ne shkrimet tua :D isha ne dyshim rreth shkrimitnr 5 se ajo fjala "ibrik"kisha kohe pa degju me beri te dyshojn ne autorin/en e shkrimit. :)
Ju pergzoj te gjith pjesmarrsve vazhdoni te shkruani dhe ta duani artin e Letersis :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Flm shume Tuana per urimin.
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Ylli ke shkruar diku se te vjen muza e poezise dhe frymezohesh.

Si duket kjo muza perfaresisht?

A ka me ble diku?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Aver, fjala si e thua ti ishte per MUZEN e poezise...ndersa ketu kam shkruajt ne proze, pra pa MUZE vecse me pershtypjet nga nje ngjarje e vertete.

P.S. Si duket MUZA: Eshte e bukur, sy te kaltert, floke te gjate ngjyre ari, 1.72 e gjate, permasat 90-60-90 hahhahahhaa
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Aver, fjala si e thua ti ishte per MUZEN e poezise...ndersa ketu kam shkruajt ne proze, pra pa MUZE vecse me pershtypjet nga nje ngjarje e vertete.

P.S. Si duket MUZA: Eshte e bukur, sy te kaltert, floke te gjate ngjyre ari, 1.72 e gjate, permasat 90-60-90 hahhahahhaa

U dashurova akoma pa e taku. I ben te fala nga une :p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

U dashurova akoma pa e taku. I ben te fala nga une :p

Patjeter...vecse te falat duhet shoqeruar me ndonje gur rubini.....
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Patjeter...vecse te falat duhet shoqeruar me ndonje gur rubini.....

Gurin e kam, ndersa per rubinin duhet me prit edhe pak i thuaj.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

OK porosia u nis...
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

flm ylli... se tash vjen edhe nicktjeter me kallash.

Suksese ne muajt ne vijim.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top