• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)


 • Totali i votuesve
  18
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Soul,

Kam deshire te shkruaj, por me shume ne fushen e poezise. Mirepo ne FV po e provoj vehten edhe ne fushen e tregimeve te shkurtera, eseve dhe te ngjajshme.
Uroj qe ju anetare te nderuar te jeni te kenaqur me ate qfar sjell une ne fushen e letersise dhe e cmoj pa mase vleresimin tuaj.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Pse genje kot o Soul

Se nuk e le gjetur direkt madje as pas direktit :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Tani mos i nxjerr te gjitha. :p. Vertet kam thene vetoni njeher se mu kujtua nje ditar i nje vogelushje te shkruar nga ai dhe thash se ka te veshtir te futet ne personazh te jashtem nga vetja. E me vone thash jo jo esht ylli. Ti me the se ke gjet asnjerin. Ama tek e para paskam gabuar.kam menduar se ka qene Princesha jo vetoni.

Moj cne ngelem ne ket teme dhe pse esht mbyll?? Ke ber magji ti mduket.lol...

P.s. kur hapet konkursi tjeetr?
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

lol
magji u kam bere te gjitheve qe me doni aq sh :p

Me 14 si cdo muaj :)
 

Tuana

Nada é por acaso!
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Urime fitusit.

Shkrimin e1 ne lexime te pare e kam njohur se eshte shkrujt nga ti Vv ose te njoh shum mire ose je leht i dallushem ne shkrimet tua :D isha ne dyshim rreth shkrimitnr 5 se ajo fjala "ibrik"kisha kohe pa degju me beri te dyshojn ne autorin/en e shkrimit. :)
Ju pergzoj te gjith pjesmarrsve vazhdoni te shkruani dhe ta duani artin e Letersis :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Flm shume Tuana per urimin.
 

Aver

VIP
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Ylli ke shkruar diku se te vjen muza e poezise dhe frymezohesh.

Si duket kjo muza perfaresisht?

A ka me ble diku?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Aver, fjala si e thua ti ishte per MUZEN e poezise...ndersa ketu kam shkruajt ne proze, pra pa MUZE vecse me pershtypjet nga nje ngjarje e vertete.

P.S. Si duket MUZA: Eshte e bukur, sy te kaltert, floke te gjate ngjyre ari, 1.72 e gjate, permasat 90-60-90 hahhahahhaa
 

Aver

VIP
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Aver, fjala si e thua ti ishte per MUZEN e poezise...ndersa ketu kam shkruajt ne proze, pra pa MUZE vecse me pershtypjet nga nje ngjarje e vertete.

P.S. Si duket MUZA: Eshte e bukur, sy te kaltert, floke te gjate ngjyre ari, 1.72 e gjate, permasat 90-60-90 hahhahahhaa
U dashurova akoma pa e taku. I ben te fala nga une :p
 

Aver

VIP
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

flm ylli... se tash vjen edhe nicktjeter me kallash.

Suksese ne muajt ne vijim.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top