Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Votoni krijimin me te bukur per Qershorin


  • Totali i votuesve
    8
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Ankthi im ishte te beja pikerisht te vendosja une kush do fitonte...dhe jo vetem qe ndodhi po ia me 3 krijime te bukura.

Do votoja 2-shin sepse eshte me i lehte nga ana emocionale
Apo te fundit qe me pak fjale shpreh shume.
Por vota ime shkon per votimin nr 3..Prinderit e mi.
Urime kiterr , flm qe u bere serish pjese e ketij konkursi
Besoj se me voten time do jene dakort edhe te tjeret.

Krijimi i pare ..''Malli per ju'' nga princesha (per ate shkoi de vota elektronike le te themi:p)
Krijimi i dyte....Leter per ty....Nga ..''Anonim'' me kerkese te autorit te pjeses nuk do dale emri
Krijimi i 3 dhe fituesi..''Prinderit e mi''...Nga kitra
Krijimi i 4...Gjurmet e heshtura...Nga Nev (flm qe u bere serish pjese e konkursit :*)
Dhe krijimi i fundit...Perqafim nga shpirti...Nga ..''Anonim'' me kerkese te autorit u be edhe kjo gje.


Dua tiu falenderoj te gjithe juve, votuesit, teleshikuesit dhe Vedat Ademin qe na frymezon:p

Bashke shihemi muajin tjeter me nje pershkrim te natyres, vendlindjes..vendbanimit, le te shperthejne ngjyrat:)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Rendsi ka qe e shpreha mendimin tani do jem i gatshem per konkursin tjeter :D

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::kapele::kapele::kapele::kapele:

Keto pret ti? Duartrokitje?:p
Aman u keputeee
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::kapele::kapele::kapele::kapele:

Keto pret ti? Duartrokitje?:p
Aman u keputeee

Rri ca ke dhe nje her qe dua une te bej nje gje me qejf ti do me besh te nderroj mendje lol
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Ankthi im ishte te beja pikerisht te vendosja une kush do fitonte...dhe jo vetem qe ndodhi po ia me 3 krijime te bukura.

Do votoja 2-shin sepse eshte me i lehte nga ana emocionale
Apo te fundit qe me pak fjale shpreh shume.
Por vota ime shkon per votimin nr 3..Prinderit e mi.
Urime kiterr , flm qe u bere serish pjese e ketij konkursi
Besoj se me voten time do jene dakort edhe te tjeret.

Krijimi i pare ..''Malli per ju'' nga princesha (per ate shkoi de vota elektronike le te themi:p)
Krijimi i dyte....Leter per ty....Nga ..''Anonim'' me kerkese te autorit te pjeses nuk do dale emri
Krijimi i 3 dhe fituesi..''Prinderit e mi''...Nga kitra
Krijimi i 4...Gjurmet e heshtura...Nga Nev (flm qe u bere serish pjese e konkursit :*)
Dhe krijimi i fundit...Perqafim nga shpirti...Nga ..''Anonim'' me kerkese te autorit u be edhe kjo gje.


Dua tiu falenderoj te gjithe juve, votuesit, teleshikuesit dhe Vedat Ademin qe na frymezon:p

Bashke shihemi muajin tjeter me nje pershkrim te natyres, vendlindjes..vendbanimit, le te shperthejne ngjyrat:)

Tani kesaj pune i thone vete ali e vete kadi(sic e ke deklaruar ti vete) se kuptoj kete punen e anonimeve..Ndoshta per disa perfshire dhe ty rendesi ka te lexojme pjeset letrare pak rendesi ka pjesmarresi...Ama ne nje konkurs merret pjese me emer jo me anonime :D.. une isha sh kurioze pikerisht per ato 2 shkrime pasi sme duken duar te njohura :mad::mad:


Nejse sic e kam zakon ku luaj me veten a i gjej dot emrat apo jo, dua te hedh nje emer per numrin 2- qe kur e lexova kisha nje parandjenje qe eshte Malsi.. Te fundit s'ja kam iden.. POr nqs eshte Malsi me verte dua ta pergezoj pasi ai shpesh thote se nuk ja thote sh per krijimtari letrare...po tkisha 2 vota do votoja 2 shin :D.. Si dhe urime fituesit!

p.s. Mals nqs je ti me thuaj po me reputacion :p..
 
Redaktimi i fundit:

Aver

.
V.I.P
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Do te ndahet medalja ne tri pjese tani?

Me mire ta shisni dhe ti ndani leket ne tri pjese.

Do ta bleja une.. pasi qe kshu me mund veshtire qe do ta fitoj ndonje medalje ne kete konkurs.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Shume urime Kiterr..!!

Aver gjithandej po hap ide korrupsioni..:p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Tani kesaj pune i thone vete ali e vete kadi(sic e ke deklaruar ti vete) se kuptoj kete punen e anonimeve..Ndoshta per disa perfshire dhe ty rendesi ka te lexojme pjeset letrare pak rendesi ka pjesmarresi...Ama ne nje konkurs merret pjese me emer jo me anonime :D.. une isha sh kurioze pikerisht per ato 2 shkrime pasi sme duken duar te njohura :mad::mad:


Nejse sic e kam zakon ku luaj me veten a i gjej dot emrat apo jo, dua te hedh nje emer per numrin 2- qe kur e lexova kisha nje parandjenje qe eshte Malsi.. Te fundit s'ja kam iden.. POr nqs eshte Malsi me verte dua ta pergezoj pasi ai shpesh thote se nuk ja thote sh per krijimtari letrare...po tkisha 2 vota do votoja 2 shin :D.. Si dhe urime fituesit!

p.s. Mals nqs je ti me thuaj po me reputacion :p..

Ku paskam konkuruar une dhe se ditkam as vet ?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Tani kesaj pune i thone vete ali e vete kadi(sic e ke deklaruar ti vete) se kuptoj kete punen e anonimeve..Ndoshta per disa perfshire dhe ty rendesi ka te lexojme pjeset letrare pak rendesi ka pjesmarresi...Ama ne nje konkurs merret pjese me emer jo me anonime :D.. une isha sh kurioze pikerisht per ato 2 shkrime pasi sme duken duar te njohura :mad::mad:


Nejse sic e kam zakon ku luaj me veten a i gjej dot emrat apo jo, dua te hedh nje emer per numrin 2- qe kur e lexova kisha nje parandjenje qe eshte Malsi.. Te fundit s'ja kam iden.. POr nqs eshte Malsi me verte dua ta pergezoj pasi ai shpesh thote se nuk ja thote sh per krijimtari letrare...po tkisha 2 vota do votoja 2 shin :D.. Si dhe urime fituesit!

p.s. Mals nqs je ti me thuaj po me reputacion :p..

Parandjenje pse Malsi vuri like:p

Mua me mjafton qe ata qeme dergojne krijimet te jene te kenaqur na rezultati.
Krijime kisha edhe vetem 3 muajin e kaluar, ndaj sperben problem ajo....

Tani thenja ime eshte vete zot vete shkop.....por klienti (krijuesi pra) ka gjithnje te drejte :)

Xoxo
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Do te ndahet medalja ne tri pjese tani?

Me mire ta shisni dhe ti ndani leket ne tri pjese.

Do ta bleja une.. pasi qe kshu me mund veshtire qe do ta fitoj ndonje medalje ne kete konkurs.

E dija qe si anonim qe ishe ste rrinte goja ty lol

Me bere te bej dhe fig te keqe.Cpaske qene!!!!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Haha. Jojo parandjenje sepse eshte djale dhe ka shkruar sh paster. Vetoni sesht se ai perdor pak si dialekt ku di un e ka tvecante shkrimin averi po seshte per ket pune:p thash do jete malsi lol
Malsi un thejsht thash nje dyshim timin ti cke..mos u shqeteso qe e gjeta :p
vete e keni fajin qe sdoni tbeheni publik :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Mals te jap leket pas qe me dhe per anonimatin, apo ti mbaj tani qe jemi bere shoke lol
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Mund te ishte mbyll thjesht me nje pergjigje: jo soul sjam une nga malsi dhe kaq. Fakti qe e zgjati e verteton. Ama ska asgje te keqe duhet ta pranosh me krenari malsi:D. Per me teper tani konkursi u mbyll lejohen dhe shakate..
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Nick i pijme dicka me mire se nuk jam tip qe i marr mbrapsh une :p

Soul sdi gje une ca votimesh e krijimesh jane bere ,po nese do kisha ate krijimin une pse do ja jepja voten dikujt tjeter ? sepse tani me tregoj nick qe spaskam votuar as ate qe dyshohet si imi :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Sepse lejojme te tjeret te na vleresojne. Nuk jemi egoiste me votu veten.(parimisht)
E kishim vazhduar kete diskutim por ketu shkoi vone miku im:p.. hajd naten :)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Une prap anoj nga Aver, jo po qe sua thasheee pastaj lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Bizh me vertete,na thuaj pak kush jan keta anonimet..?
Mua ai krijimi i dyte: " Leter per ty" me kujton pak Vetonin..:)
Se tani po bejme hamendsime..:p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Bizh me vertete,na thuaj pak kush jan keta anonimet..?
Mua ai krijimi i dyte: " Leter per ty" me kujton pak Vetonin..:)
Se tani po bejme hamendsime..:p

O malsssss boll tashi ska lezet, trego qe je ti lol
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Po mir nese e marr une persiper a ka shans ti ngelet qejfi atij ose asaj qe mund ta kete shkruar ? Pastaj ti tani qe ma tregon mua ,ai eshte shkrim me ndjenjaaaaaa ,ku i gjeta ndjenjat une mo ?! Une jam si guri
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Nuk jam une anonimi o njerez :D

Sikur te isha une pjesemarres do ta kisha lobu dite e nate per vota, por ja qe s'jam.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top