• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Votoni krijimin me te bukur. (Shkurt,The Notebook)

Votoni krijimin me te bukur. (Shkurt,The Notebook)


 • Totali i votuesve
  7
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Shkurt,The Notebook)

O Ylli une te kam thene cdo krijim eshte i mirepritur :))

Dhe e rithem krijimet tuaja sduhet te mjaftoheshin vetem me voten vetjake
sSepse ishin te bukura :). Po kshu ka ndodh rendom dhe vitin qe shkoi
Tashi ti nese don dergo krijim. Nese jo eshte cdo gje me deshire

Jo te gjithe e kane pasion letersine ndaj ska as vota. Keshtu i duruari i fituari.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Shkurt,The Notebook)

Nick....E di sa anetare ka forumi yne...me mija...dhe 7 votojne...dhe e duan letersine? Mjer ne si popull. Po te ishte te votonin per fotot e Kallashit apo Shkendijes do ishin me qindra
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Shkurt,The Notebook)

Krijimi i pare asnje vote ? Qfare te komentoj me teper!?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Shkurt,The Notebook)

Tamam Yellow....cfare te komentohet...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Shkurt,The Notebook)

ore po krijimet kan 2 jave pse nuk votuat??
lol
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Shkurt,The Notebook)

Me kete nivel nese do te postoja une nje krijova pershtypjen se konkurentet e tjere sdo te merrnin asnje vote :)
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Shkurt,The Notebook)

ore po krijimet kan 2 jave pse nuk votuat??
lol
Une tani e pash kte temen
Ato pak here qe hy ne forum, nuk kaloj te kontrolloj cdo nenforum, keshtu qe ju si staf, duhet ti jepni me shume rendsi ktyre tema krijuese. Sygjeroj qe ti ngjisni diku ne homepage te forumit :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Shkurt,The Notebook)

Po konkurset kane dhe nenforum tyren o Yell. Ndersa ajo me i vdne ne faqe tpare eshte sh mir ama ate mund ta bej vec wxp dhe ai nuk ka qene rrotull kte kohe :)

Meqe ra fjala esht hap fotomania. Mund te votoni andej :).


P.s. ky muaj iku. Mbaj medn muajin e pare ne letersi tgjithbkishin marre 5-6 vota une vec 1 lool. Po kto per qef jane pse merziteni kot :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Shkurt,The Notebook)

Poeto,Yell,dergoni ndonje rrjesht,per kenaqsin tone..:))

Sa per votat,mos cani koke votoni diskutoni ahhahaha vec mos harroni dergoni e krijime :))

Ska rendeis vota,rrjeshtat,ndjenjat dhe sensualiteti i vargjeve me aq sa arrijme ne shijen e thjeshte,te larget letrare nuk vlersohet me vota.
kretikohet ne fakte duke qen se kjo e fundit ben me cilsor shkrimtaret ne rrjeshtat e tyre :)
Por qe ,ne s"jemi niveli letrar qe mund te merret kritika me ne :) :p

Ndaj,thjeshte,embel,disa vargje spontane te ndjera bejne ndryshimin,,kete kriter te gjitha krijimet me siper e kishin bollshem :))
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Shkurt,The Notebook)

Yell si dashese e poezise pse sme dergon asnje krijim ?:(
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top