• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Votoni njerin nga krijimet per muajin korrik.

Votoni njerin nga krijimet per muajin korrik.


 • Totali i votuesve
  9
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni njerin nga krijimet per muajin korrik.

Na vjen anash ti neve dudume :p lol
Kam nje veti....qe pertoj sh
Mendo ti pastaj une si pertace qe jam..tiu vij anash gjithe vlonjateve....as e leviz tarralicen vendit:p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni njerin nga krijimet per muajin korrik.

Ka te drejte Bella. Dicka nuk eshte ne rregull me menyren e votimit. Nuk mundet te votohet. Ndoshta e rregullon dikush se mi shkoje belles vota huq :roseOj bella ec voto ketu te une se e ke te garantuar voten mi dreq ;)
nuk iken huq asgje ketu ste le ti hahaha.... votova
Se di bella...ne te tj spo kemi.
u rregullua nick :)
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni njerin nga krijimet per muajin korrik.

Ju kujtoj sonte dita e fundit e votimeve.Flm!
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni njerin nga krijimet per muajin korrik.

Erdhi momenti per te shpallur fituesin.

Souli me krijim e saj me te mire , i supermerituar, Urime.

Dhe Nevi me krijimin e dyte .

Flm te dyja per krjimet.

Ne do shihemi muajin tjeter me temen
Gushti cmendes
Gusht- Amf vs Teme e lire Amf eshte nje coctail blu dhe eshte aq i hidhur sa me vertete te vjen te thuash Adios my friends , ndaj
pershkruani cmendurine me shoqerine, cmendurite e veres atehere kur i keni thene botes lamtumire une po shkoj me pushime
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Votoni njerin nga krijimet per muajin korrik.

Urime krijuesve dhe fitueses :fiu:
 
Last edited:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top