Vret babin e te dashures.

SpaceGirl

BimBumBam
Eshte vrar 56 vjecari dje ne Monterotonto( Roma) me thik.
Pak ore me pas eshte arrestuar i fejuari i vajzez, nje shqiptar 25 vjec.
Ai kishte jetuar per nje koh te gjat me familjen e vajzez, por e kishin detyruar te largohej sepse zihej shum shpesh me te.
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Vret babin e te dashures.

nuk ke me shume info lelushe??
x cfare jane zene,qe te japim nje mendim,se kshu,si veshtire duket,ske kujt ti vesh faj:p:p
gjth,u prehte ne paqe nj,e ne burg tj:):)
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Vret babin e te dashures.

cila do te ket qene arsyeja 3r1, s`besoj se 1 zgjidhje e tille ishte me e mira, tmerr,adela do na fusesh n`depresion me kto lajmet :p
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Vret babin e te dashures.

cila do te ket qene arsyeja 3r1, s`besoj se 1 zgjidhje e tille ishte me e mira, tmerr,adela do na fusesh n`depresion me kto lajmet :p

nuk pritet nje gje e tille o yellow,po ca nuk po ndodh sot...è cmend dynjaja:(:(
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: Vret babin e te dashures.

:eek:hh::eek:hh: bobo sguxon me lexu lajmet se vetem vrasje ke......
 

SpaceGirl

BimBumBam

SpaceGirl

BimBumBam
Titulli: Vret babin e te dashures.

cila do te ket qene arsyeja 3r1, s`besoj se 1 zgjidhje e tille ishte me e mira, tmerr,adela do na fusesh n`depresion me kto lajmet :p

mu mfusin gjithmon ne depresion me kto lajme...por preferoj te di se sa te mbyll syt..
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Vret babin e te dashures.

kot nuk thone cmenduria nuk shkon ne male por ne trurin e njerzve vene ......
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Vret babin e te dashures.

hajt mo ... nje italian me pak
 

SpaceGirl

BimBumBam
Titulli: Vret babin e te dashures.

e jam njecik ne fakt

pavarsisht se un "nuk vdes" per italjant... do me pelqente qe ca shqiptar mos te ishin kaq posesiv dhe krenar sa te bejn krime te tilla...
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Vret babin e te dashures.

Kan ik per lesh shqiptaret e Italis . Jo te gjith kuptohet , por tipa se ky .
 

Opium

Dyrrah
Titulli: Vret babin e te dashures.

Bahhh kto raste ekstreme nuk nxjerin gje ne drite , ndonjeher njerz qe sperballoj shum gjera ne jet i japin zgjidhje ekstreme.
 

ERA_VL

missing you....
Titulli: Vret babin e te dashures.

nga keto lajme degjon tani....dhe njerezit se permbajne veten fare....
 

Altuna

!!!<<<Amaz!nG GirL>>>!!!
Titulli: Vret babin e te dashures.

Uuuuuuuuuuuuuuuu Qka Po me vikaaaaaaaaaaaaaaa keqqqqqqqqqqqqqq qy Niher qfar Pytje P.l.dh
 

Altuna

!!!<<<Amaz!nG GirL>>>!!!
Redaktimi i fundit:

3R1

rremujaxhije:P

ASG

aSg
Titulli: Vret babin e te dashures.

CNN LIVE No Coment 5,70 6,34 23,13
 
Top