• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vritet komandanti i shqiptarëve të ISIS'it, Ridvan Haqifi

Guest20

Offline✌
haqifi_1486579600-8983965.jpg

Ridvan Haqifi nga Gjilani, i njohur me nofkën Al-Kosovi, ka vdekur diku gjatë luftimeve në Siri e Irak.
Luftëtari i ISIS’it, që paralajmëronte ditë të zeza, më nuk jeton, dhe familja e tij në Gjilan ka hapur të pame, ka njoftuar RTK.

Familja Haqifi ka konfirmuar vdekjen e djalit të tyre, por nuk ka dhënë detaje të tjera, transmeton Gazeta Express.

Lajmin për vdekjen e Haqifit e kanë edhe Bashkësia Islame në Gjilan dhe Policia, por askush prej tyre nuk ka dashur të komentojë rastin.

Ridvan Haqifi, i angazhuar në luftërat në Siri dhe Irak nga korriku i vitit 2014, e zëvendësoi Lavdrim Muhaxherin si komandant i shqiptarëve në organizatën terroriste ISIS. /Express/
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
:(..... kjo seshte per titull komandant ...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Edhe ky komandant?

Hudha ne lloq gradat une :hmm:
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Edhe ky komandant?

Hudha ne lloq gradat une :hmm:
e pra po ska faj ai kan keto gazetaret 37 .000,00 euro muajn qe japin keto mesazhe hiperbolike e absurde! turp i botes!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
e pra po ska faj ai kan keto gazetaret 37 .000,00 euro muajn qe japin keto mesazhe hiperbolike e absurde! turp i botes!
Ne fakt tash Ridvani asht komandant i 72 virgjereshave matan gardhit :fiu:
 

Monique

Staf në FV.AL
ky ishte ai qe na paralajmeroi se duhet te rrinim larg grumbullimeve .... hajt per hajer i qofte tashi!
 

Lauri

Anunnak
Ne fakt tash Ridvani asht komandant i 72 virgjereshave matan gardhit :fiu:
Kitrra, Allahu ka thane nje virgjer 72 vjece, dhe jo 72 virgjeresha...., e kane marre vesh gabim. Per ata turren myslimant te vrasin sa me shume ne emer te allahut.
 
Komandant ne kuptimin si udheheqes i grupit Isis ku ai merte pjese....Jo cmim nderues :p

Inshallah,nje me pak!

Ps: Une s'para bej "urime" te tilla por ne kete rast besoj me lejohet!
 

Lauri

Anunnak
Ps: Une s'para bej "urime" te tilla por ne kete rast besoj me lejohet!
Pa merak se edhe ky na pati bere nje urim ne: "dite te zeza do vijne per ju, do keni frike te shkoni ne zyret tuaja...."
Dita e zeze i paska ardhe keti perpara......Alhamdulillah
 
Pa merak se edhe ky na pati bere nje urim ne: "dite te zeza do vijne per ju, do keni frike te shkoni ne zyret tuaja...."
Dita e zeze i paska ardhe keti perpara......Alhamdulillah
Ketij i paska erdh dita e bardhe se e presin 72 virgjereshat qe une i di 74 :p

E shperblehu allahu me heret duke e marr me vete se ishte nje besimtar i devotshem dhe i nenshtruar ndaj
tij....Do zoti vec si dalin virgjereshat mangut i bie pishman qafiri i ve bomben xhenetit e ku do shkojne gjithe keta te isis-it pastaj,po rri ti mos na ndill te keqen..AMIN lol
 

Lauri

Anunnak
Mqs i di do gjera ti, meshkujt gjejen 72virgjerasha, po femrat cfare gjejen atje...:p
 
Skllave orgjish Lol

Femrat gjejne mbreterine e qiejve ,ushqehen mire,bejne jakuzi :p masazhe dhe estetike per tu pergatitur per naten e madhe finale....po pasi xhvirgjerohen o Laur ku i shpien keto e di ti?? :p
Apo i mban te njejtat ne perjetesi ahaha
 
Top