• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vulin u bën thirrje serbëve të dalin në votime

Love

βeℓℓe â๓e
Vulin u ka bërë thirrje serbëve që sa më masovikisht të dalin në zgjedhjet e sotme komunale.Ministri pa portofol në Qeverinë e Serbisë, Aleksandar Vulin, ka thënë se me daljen deritanishme të serbëve në zgjedhjet lokale të Kosovës, mund të ndodhë që të zgjidhet një pushtet, të cilin serbët nuk e duan.

Vulin u ka bërë thirrje serbëve që sa më masovikisht të dalin në zgjedhjet e sotme komunale.

“Vërtet duhet t’i paralajmëroj të gjithë në pjesën veriore të Kosovës që të dalin në zgjedhje në numër sa më të madh, sepse me këtë trend, do të zgjidhet një pushtet që serbët qartazi nuk e duan”, ka thënë Vulin për mediat serbe, transmeton koha.

Kjo është hera e parë që zgjedhjet lokale, të cilat i organizon Prishtina, mbahen edhe në komunat veriore, të banuara me shumicë serbe.
mesazhi.com
 

Butterfly

Antar Aktiv
Titulli: Vulin u bën thirrje serbëve të dalin në votime

U ben thirrje ky t votojne per ke u intereson ktyre dhe jo ti thot votoni si qytetar te shtetit kosovar
 
Private conversations
Help Users
    Top