Web faqe per parapsikologji dhe fenomene tjera

NANDA

Antarë
Te nderuar vizitor,
Te gjithe juve qe ju intereson parapsikologjia, mistika, hermetizmi, parashikimi, metafizika, si dhe fenomene tjera paranormale, vizitoni kete faqe SHQIPTARE ne internet:

Nanda Web

Mundesia e shkarkimit te literatures ne gjuhen shqipe:

Nanda Web
 

JetMir

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
z.adnan e ke vene gabim ketu.duhet ta vesh tek reklamat e faqeve shqiptare.flm
i lutem s/m ose moderatorit te nenforumit ta coje kete tek nenforumi perkates.


gjithashtu i lutem SM ose M qe ta regullon titullin e temes WEB e jo WRB

z. Adnan flm per informacionet :)
 
Top