What's on your mind..?

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Gëzuar 10 Qershorin
☛ Lidhjen Shqiptare të Prizrenit!
Si sot 143 vite më parë 1878'të . ☚

198189835_10221578509787045_8990411614334080312_n.jpg
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
20201123_001755.jpg


L, qe pak dite me para me tregoi se jemi 'komshinj' dhe qe gjat nje kafe, me kishte folur dhe isha pergjigjur si akull... ose me sakt cit. iceberg 🤣
Miss the old me, the crazy one ❤
 

Rinaa

mjau
f36ab8c1043c940756900009236c240f.jpg


lsd mood lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mundohu që të shijosh jetën ashtu siç shijohet kafeja. Kafeja e cila konsumohet me plotë shije dhe kënaqësi edhe përkundër shijes së saj të idhët dhe ngjyrës së saj të zezë...

download.png
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Nënë, të detyrohem për gjithçka...
Ti je e vetmja që ke duruar të qarën time në mes të natës dhe ke sakrifikuar orët e gjumit për tu kujdesur për mua. Ti me atë dashurinë tënde të ëmbël,më ke veshur, më ke zhveshur, më ke larë dhe nuk je lodhur aspak. Prej teje kam mësuar se çdo të thotë të duash një mashkull dhe të vleresosh të qënit femër. Ti më ke treguar sekretet e jetës, si të jesh e sjellshme, e dashur apo indiferente. Ti më ke mbështetur kaq e kaq herë, edhe kur të gjithë ishin kundra meje, më ke falur çdo gabim sikur të mos kishte ndodhur. Nënë, ti më ke përgatitur si të jem shumë veta brenda meje: shoqë, vajzë e dikujt, nënë edhe si të jem femër mbi të gjitha. Ajo ndjesia e përkëdheljes tënde, më mahnit tek përshkon flokët e mi, shoqëruar me atë shikimin tënd dhe duket sikur thotë: "Ah vajza ime, je rritur tashmë, rrugen e bën edhe vetëm dhe unë jam kaq krenare per ty". Por, ajo që është krenare, jam unë për ty !

Dhe historia perseritet
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Rrethanat do të ndryshojnë, vështirësitë do të tejkalohen, parimet do të thyhen, dhe fati do të jetë në anën tënde përderisa ti lufton për ideologjinë dhe bindjen tënde...

download.png
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Kam dicka ne mendje.Pfff sa e shemtuar.
Po cti besh vetes,si merzitesh dot😒
 
Top