What's on your mind..?

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
260854383_449921496499104_7863212652093398514_n.jpg
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
The difference between a good day and a bad day, is your attitude.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Deshira per te pasuar ne vazhdimesi, disa momente boshlleku ne te menduar.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
S'tvyn vllaqko vemendja e dikujt qe ja jep gjithkujt
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
bera nje caj ne kete dit me shiiii e stuhiii. ahahhaha
mjesi juj,meqe ra llafi. :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Më ka marrë malli, me mē marrë malli!
Shkrimet e mia me te forta jane prej mallit ama qe kur kam ardh ne Shqiperi iku ene frymzimi. 😂😂
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Ca prisje me pa ti Bujr Khalifan e? 🤣
jo. prisja tpakten si gjirokastra. se une po studioj te shkuaren, dmth qytetin e vjeter. POR, eshte shume i shemtuuut. nuk nderroj dot as teme tani, :( sa jam merzit!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Edhe kalaja eshte bo rrumpalle me ndertime.
lene mo lene. :( Pedagoget e mi duke planifiku udhetim me studentet ne elbasan vitin tjeter thane. Ca tu tregoj une atyre thuaj. Une deri tani u kam tregu prrallat e dikurshme, trego foto te vjetra. ka qene kshu e ashtu. haha, po tashi ska asigjoooooooooooooo. e dija qe jane shemb, por prap kur evizitova kete vit e kuptova gjendjen.
kam me hy ne depresion dhe pak. hahahaha
 

Imp4cT

V.I.P
lene mo lene. :( Pedagoget e mi duke planifiku udhetim me studentet ne elbasan vitin tjeter thane. Ca tu tregoj une atyre thuaj. Une deri tani u kam tregu prrallat e dikurshme, trego foto te vjetra. ka qene kshu e ashtu. haha, po tashi ska asigjoooooooooooooo. e dija qe jane shemb, por prap kur evizitova kete vit e kuptova gjendjen.
kam me hy ne depresion dhe pak. hahahaha
Une te kam thene qe ska asgjo.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Une te kam thene qe ska asgjo.
e di qe mthe, por e pata mbrojt si titull ne departament atehere. Mora mend e Aleksander Meksit. C'mu desh qe fola me te. Ai ma sugjeroi :( Tha me mire elbasani se gjirokastren e kane studiu te gjithe.
 
Top