What's on your mind

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: What's on your mind

Kur mengjeset pranverore buzeqeshin,shpirti jone cel lulet e dashuris per jeten ..:))
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: What's on your mind

Ti ho dato l'anima
large.jpg

E ora?
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: What's on your mind

12 dite edhe pushimeeeeeeeeeeeeeeee :nanana:
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: What's on your mind

Kete foton me poshte,nganjehere nje foto mund te flas sa nje liber i tere..:) vetem me nje shikim mbi te..

Foto e Ditës
Një artist në panairin e librit në Madrid


10155990_10152385272504536_9121501552772027047_n.jpg
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: What's on your mind

Burri i mirë nuk ia harron asnjëherë të mirat gruas së tij.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: What's on your mind

Nuk është vogëlsia e gënjeshtrës tënde që të bën të ndyrë, por madhësia e sinqeritetit të njeriut ndaj të cilit e ke përdorur atë...
 

cent

...Lontano
Titulli: What's on your mind

Ate qe E fitoj me djerse e mbroj me gjak
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

Sa m'pelqen nje si kjo, ta var jashte tek baçja...
tumblr_mkimwdD0Bg1rn5y96o1_500.jpg
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: What's on your mind

Burri i mirë nuk ia harron asnjëherë të mirat gruas së tij.

Ne fakt ket problem e kemi me sh ne grate, Lol.. nje her mos t'na e bej qefin, ja hedhim posht t'gjitha te mirat qe ben, lool,...
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: What's on your mind

Ne fakt ket problem e kemi me sh ne grate, Lol.. nje her mos t'na e bej qefin, ja hedhim posht t'gjitha te mirat qe ben, lool,...

shiko shiko filloj kjo avokatja e te korreptuarve lol
p'sGjërat më të bukura nuk janë perfekte, janë speciale ...

|Bob Marley|
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: What's on your mind

Edhe shkodra paska maru si ven papapappa :(
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: What's on your mind

Dje mesova per nje app te iPhone qe quhej "Shkabaj" - ishte falas per t'u shkarkuar edhe mundesonte lidhje me disa radio shqiptare. Nen tingujt e "Club Shqip" ç'me ka shijuar ai trafik ne A406! Dita 1000 ju befte atij qe e ka mundesuar!
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: What's on your mind

Ushqimi me i mir kunder injorances
10336663_232012267009097_4311491697169808247_n.jpg
 

orkidea

θαλασσα
Titulli: What's on your mind

“Non era con Lei fisicamente…
ma,ogni volta che Lui si intrufolava nei suoi pensieri…
Lei volava…”

Megan Zanin
 

accident

Antarë
Titulli: What's on your mind

Amare non è solo guardarsi l'un l'altro, ma guardare insieme nella stessa direzione.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: What's on your mind

Ke guxim që të jesh ndryshe.
Nuk trembesh që të luftosh për atë që e beson.
Dhe në vend se të të përkrahin, do të quajnë ëndërrimtar.
Sikur kjo të ishte diçka e keqe,
diçka që nuk bën.
Do të të punojnë pas shpine.
do të përçmojnë,
nuk do të ndalen derisa të lodhesh e të biesh në gjunjë.
I penduar pse guxove të besosh në ëndrrën tënde.
Sa e trishtë: Vetëm njeriu ka zemër që t’ia shkulë krahët vetes.
Dhe pastaj kemi fytyrë të pyesim: Pse ka kaq shumë trishtim në këtë botë?
(Albatros Rexhaj)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top