What's on your mind

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: What's on your mind

Kjo jete e padrejte
ngeli vetem tu rrejte!
Shum gjera premtoi...
asgje s'perfundoi!
E mir.. gjithsesi...
Ne do knoqemi tu pi :D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

11058509_2260074480768543_7402927804290003279_n.jpg
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: What's on your mind

Besimi dhe dashuria jane të shenjta ... Eshtë mëkat nëse keto ja dhuron njerëzve të ulët në rrugen e jetës tënde ...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: What's on your mind

11063242_10152774577503526_2140515410_n.jpg
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

Cruel is the night
That covers up your fears.
Tender is the one
That wipes away your tears.
There must be a bitter breeze
To make you sting so viciously
They say the greatest coward
Can hurt the most ferociously.
But I'll show you something good.
Oh I'll show you something good.
If you open your heart
You can make a start
When your crumbling world falls apart.

Miracle of love!
 

London

carpe diem
Titulli: What's on your mind

Learn from yesterday,
Live for today,
Hope for tomorrow
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: What's on your mind

Ho bisogno che qualcuno mi toccasse l'anima.
E che nn abbia paura di farlo. Nn si sa mai cosa puo trovare :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: What's on your mind

E pyeten Hasen El-Basrijun:
Pse nuk te shqetesojne fjalet qe thone njerezit per
ty?
Tha:
Kur linda, linda i vetem, kur te vdes, do te vdes i
vetem dhe ne varr do te rri vetem.
Kur te merrem ne llogari para Allahut do te jem i
vetem.
Nese hy ne zjarr do te hy i vetem dhe nese hy ne
Xhenet do te hy i vetem.
Pra, ç’pune kam une me njerezit?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

No matter how I try
They say it's all a lie
So what's the use of my confessions to a crime
Of passions that won't die
In my heart
 

dangerous

* * *
Titulli: What's on your mind

Te premtoj se kur te qaje per ty , do qaj vetem naten atehere kur askush nuk
mund te me degjoje dhe te me gjykoje .
Te premtoj qe kur te degjoj emrin tend do shtirem sikur nuk me intereson.
Te premtoj qe kur do me mungosh ,nuk do dal per te kerkuar .
Te premtoj qe kur do degjoj kengen qe me kujton vetem TY ,do ta ndryshoj direkt .
Te premtoj se do mesohem me faktin se ti tashme nuk me perket mua.

Te premtoj qe... DO TE HARROJ ...
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: What's on your mind

Në fund, të gjithë bëhemi histori.
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: What's on your mind

Interesante nje viroze "full option",temperatyre, te vjella, diarre, konstipacion, marrje mendsh, dhimbje muskulare, dhimbje artikulacionesh, dhimbje koke, kolle agresive, sekrecione, hunde te zena, anoreksi !
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

Interesante nje viroze "full option",temperatyre, te vjella, diarre, konstipacion, marrje mendsh, dhimbje muskulare, dhimbje artikulacionesh, dhimbje koke, kolle agresive, sekrecione, hunde te zena, anoreksi !

na hape barkun......

In my mind is....

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top