What's on your mind

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: What's on your mind

Heshtja dhe buzëqeshja janë dy fjalë sh. të fuqishme :
Buzëqeshja është menyra për të zgjidhur sh. probleme
dhe
Heshtja për të shmangur sh. PROBLEME..!

S. LOREN .
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

Thone se disa njerez jane si yjet
edhe pse nuk i shikon e di se ekzistojne,
ndersa disa te tjere do ti takosh vetem 1 here
por nuk i harron dot per gjithe jeten...

Ne dhomen time, ne kafenete ku rri
kudo mes njerzve me shfaqesh ti
dhe ndihem vetem e di se ne te vertete
kujtimi yne nga pas me ndjek
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: What's on your mind

La+vita+%C3%A8+fatta+di+scelte.jpg
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

[video=youtube;CLC-zNHy3is]https://www.youtube.com/watch?v=CLC-zNHy3is&list=RD-iA7EZPUHrY&index=6[/video]
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: What's on your mind

[FONT=&quot]Na ka shpetu kjo Faqja e Bukit [/FONT]
[FONT=&quot]Zgjohesh ne mengjes dhe e pyet si kush jam une dhe Faqja e Bukitta kthen: Ti je ma i/e bukra n'dynje!
Zgjohesh ne mengjes dhe e pyet sa kam me jetu une dhe Faqja e Bukit ta kthen sake me jetu!
Zgjohesh ne mengjes dhe e pyet se cfare rroge meritoje une dhe Faqja e Bukit takthen: Ti nuk paguhesh sa e meriton![/FONT]

[FONT=&quot]E pyet sa femije kam me i pas, te kallxon!
E pyet se cfare kemi per dark, te kallxon!
Bile, bile e pyet se sa i mencur jam dhe ai ta kthen: Je ma i mencuri n'dynjedhe yrysh shqiptari me dal n'Televizor me kallxu sa i mencur eshte. [/FONT]

[FONT=&quot]Veqper nji gje nuk po tregon?? Per fqinjet dhe punet e fqinjeve!
Te kish pas me kallxu edhe per ket fare pune po ju baj be se na u kish kenaqshpirti duke e pyet tere diten per krejt fqinjet me rend e me radhe. [/FONT]
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: What's on your mind

cop mishi me dy sy ,vajta 1 muaj e ca ne forum edhe ende sdi ta hedh kengen sic e hedhin te tjeret ,por hedh vec linkun :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: What's on your mind

[FONT=&quot]Edhe pak e po fillon dita D;[/FONT]
[FONT=&quot]Ju, Deputetet (perfaqesues), beni cfare te doni ama, ju lutem,mos mu perqyrravni me kete arsyetimin banal, qesharak e femijeror: Nuk votojmeSpecialen se na shkelet Sovraniteti!!![/FONT]
[FONT=&quot]Ore, ne, nuk jemi femije qullasha?! Mos na fyeni intelegjencen!
Ne Sovranitet nuk kemi pasur as para ''99 e as pas'99 e bile, bile as pas 2008 e as sot nuk kemi! Pra harrojeni kete!!! Si guxonie flisni per Sovranitet kur ne ketu kemi KFOR-in, EULEX-in, UNMIK-un, pastajkemi Veriun e Kosoves dhe shume pjese tjera. Hajde na thuani pra se cfare eshteSOVRANITETI!!![/FONT]

[FONT=&quot]Pra, nese nuk po votoni Specialen vetemshkaku i Sovraniteti kete merak ua hjeq une ngase realisht ne gjate ketyreviteve as qe kemi pasur Sovranitet. Pra Sovraniteti ne Kosove as qe eshte dukurne kete mijevjecarin e ri.[/FONT]
[FONT=&quot]Kshu qe ngrejini gishtat eleni hajgaret!!![/FONT]
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: What's on your mind

being-nice-to-someone-you-hate-doesnt-mean-youre-fake.png
 

London

carpe diem
Titulli: What's on your mind

A man is not finished when he is defeated. He is finished when he quits.

- Richard Nixon
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: What's on your mind

Keto temat vec me isisin na prishin diten duke i lexuar koka te prera e qafa te lidhura :/ Nuk dijne me hap tema me funny keta qe hapin vec keto ?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: What's on your mind

Ne mendje me Legjendarët ! Pertej viteve e thinjave, pertej ndryshimeve te dekadave, keta 4 kane bere epoke ! Respekt per parodistet e Vlores, nje jete ne piedestal !
Shiko fotografinë 23763
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: What's on your mind

Më në fund edhe Kosova i tha stop imperializmit dhe burokracisë së ndërkombëtarëve të cilët edhe pse kanë instaluar një sistem politikanësh të mykur e të korruptuar nga koka e gjerë të këmbët, nuk arritën të ia dalin.
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: What's on your mind

Ne pritje te Elvanes se per ate kemi ardhur jo per te inaguruar Folie Tarace :p
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: What's on your mind

Studenti: Prof që tre herë po hy në provim, nuk po mundem me e dhanë, ku është problemi?
Profesori: A vejmë bast me 200 euro që sot ke me e dhanë provimin :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: What's on your mind

10460294_1176803602345239_453830086692258974_n.jpg
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: What's on your mind

"...Ne qenkemi si gjethet që në degë nuk qendrojnë gjithmonë,
Disa bien më herët, ca të tjera më vonë..."
Fatmir Muja
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: What's on your mind

..Nuk eshte e leht te jesh nje burim pozitiv energjie.Por provoje,ska rendesi sa arrine.
Rendesi ka qe ne fund te frymarrjeve te dites ndjehesh mire me veten e hapsiren rreth teje..
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: What's on your mind

Miss u 😔😔😔
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top