Wifi cracking

Ne kete teme kam deshire te ndajme eksperiencat tona per thyerjen e wifi wpa/wpa2 wps.. Gjithmon per qellim informimi apo eksperience ne nivelin amator

Personalisht perdor kali linux si sistem operativ, Ndersa programi qe perdor tani
eshte aircrack -ng & fluxion...
diskutim te mbare
 
Redaktimi i fundit:

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
skam probleme te tilla
Wi-Fi evrywhere
+ NR i tel 4Gb qe e kam wdf
vec kur me vjen fatura fund muaji
 
skam probleme te tilla
Wi-Fi evrywhere
+ NR i tel 4Gb qe e kam wdf
vec kur me vjen fatura fund muaji
O vinjol kush tha qe e kam problem? e lexon se per çfare flet tema? lol
 
Redaktimi i fundit:

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
spo kuptoj une atehere pse duhet te thyejsme kodin e wi fi ???
 
spo kuptoj une atehere pse duhet te thyejsme kodin e wi fi ???
Ne qoftese do te kuptosh.. atehere lexo
dhe meso si mos ta thyej dikush linjen tende 😏
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
seshte problem vlla skam kojshi afer :D
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
ok po pres
 

Empire

Antarë i Respektuar
Mesa mbaj mend un aircrack-ng per sistemet wpa/wpa2 do nje list me kode ndersa per sistemet wep i gjen pa nevojen e nje liste
 
Mesa mbaj mend un aircrack-ng per sistemet wpa/wpa2 do nje list me kode ndersa per sistemet wep i gjen pa nevojen e nje liste
pershendetje empire
une perdora aircrack dhe fluxion per te marr handshake, dhe ja arrita
problemi qendron tek dekriptimi
pash qe ka dekriptime online me pagese
une jam duke dekriptu me john the ripper
por pa sukses..
e paskam ber gabim ate wpa/ duhej wps
 

Empire

Antarë i Respektuar
pershendetje empire
une perdora aircrack dhe fluxion per te marr handshake, dhe ja arrita
problemi qendron tek dekriptimi
pash qe ka dekriptime online me pagese
une jam duke dekriptu me john the ripper
por pa sukses..
e paskam ber gabim ate wpa/ duhej wps
Pershendetje @L0v3rM4n po ketu ke drejt , me pelqen si tem , nice
 
Top