WwW.AlbaniaSite.Net

AlbaniaSitestaff

Antarë i ri
Pershendetje te dashur Forumista!!Si gjithmone ne fillim ju uroj gjithe te mirat.
Falenderoj webin qe kane mundesuar te kemi mundesine te reklamojme faqet tona.
AlbaniaSite.Net - Nje Gjuhe , Nje Komb / One Language , One Nation nje website qe mundohet dita dites te zhvillohet.Mund te gjeni informacione nga me te ndryshmet.Lajme,Muzike,Filma,Programe etj.

Behu dhe ti pjese ne kete Komunitet Virtual duke shkembyer idete dhe mendimet me anetaret e tjeter te forumit.
Bashkimi ben fitoren,Nidhmo te te ndihmojne

Me Respekte AlbaniaSite.Net - Nje Gjuhe , Nje Komb / One Language , One Nation
 
Redaktimi i fundit:

Devil

Anëtar i Nderuar
Forumi dhe portali jan me verte te mire
Jo per gjo po kam qen a jam akoma administrator se skom hy mo :)
 

CoLd FiRe™

|Pirat|
Mos e beni chit chat ju lutem ...
Reklama e sitit tuaj u be.
Nuk ka nevoje qe te postoni duke bere muhabet qe te jete tema gjithnje online dhe ta beni chit chat...
Nese do kete dhe nje postim tjeter nga ju te dy duke ju pergjigjur njeri tjetrit mbi dicka qe nuk i intereson askujt duke e mbajtur gjithnje temen lart...
Tema do mbyllet dhe do dergohet ne kosh dhe nuk do lejohet te hapet teme tjeter me kete adrese.
 
Top