Www.lexoj.com

lexoj

Antarë
lexoj.com lancohet se fundmi. Eshte nje faqe jofitimprurese me lajme nga web dhe desktop (per momentin, po kategorite synohet qe te shtohen).
Tek lexoj.com lajmet kane nje kusht te rendesishem qe te publikohen, ato duhet te jene COOOOOOL :D.

Gezuar Shen Valentinin
lexoj.com staff
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: www.lexoj.com

Vetem lajme, mendova se mos do kishte libra per te lexuar. C'fare kategorish jane lajmet, dhe nese eshte "lexoj.com" e lidhur me ndonje kompani tjeter qofte radiofonike apo televizive.

Flm,
 

lexoj

Antarë
Titulli: www.lexoj.com

po dhe librat kemi ne mendje, po ti e di sa lexojme ne shqiptaret, :( dhe mendoj se eshte per te ardhur keq.
megjithate personalisht kam mbledhur disa libra online shqip, po jan te skanuar ne pergjithesim, gjithsesi faqja synon te perhapet neper kategori, sherbime, po kjo do kohe dhe vullnetare, sepse faqja eshte jofitimprurese.

mos harro se There is a big difference between News and Cool News :p
kalofsh mire.
 
Top